Bitka (NaLu)

25. června 2014 v 17:51 | *koudynkaaa* |  Jednorázovky
Tak tady je další povídka :). Doufám, že se bude líbit.
Pár: NaLu

  • Z pohledu Lucy:
Už zase. Zase se Natsu pral s Grayem. Moc mě to ani nepřekvapuje. Bez toho by to asi nebyl Fairy Tail. Pousmála jsem se. Ale…začali to trochu přehánět. Co jsem zaslechla tak bylo, že když jsme byli společně na misi tak Gray přebral nějakého padoucha Natsuovi. Tak tohle byla opravdová blbost.
Za chvíli vytahovali další a větší blbosti a začali lítat různé věci. Přidali se dokonce i ostatní.
Najednou mi na hlavě přistál kus dortu, rychle jsem se ohlédla a uviděla úplně naštvanou Erzu. Tak tohle už úplně pokazili (Více by se tam hodilo sprostější slovo, viďte. :D). Projelo mi hlavou. Erza vstala a šla za Grayem a Natsuem, všichni se začali vyhýbat naštvaný Erze. "Vy…" přistoupila ke klukům, kteří se krčili v rohu. "E-Erzo u-uklid-dni s-se." Vykoktal ze sebe Gray. Natsu jen strachy polkl, na nic odvážnějšího se neodvážil. Radši byl zticha. "Vy…" už si přivolala meč. "Vy jste mi zničili můj dortík!" a začala ještě větší mela než předtím. Já si zatím očistila svoji hlavu.
Bylo to celkem krutý, ale neměli to dělat. Vždyť oba dva ví, že když má Erza dortík tak jí nikdo nemá nic dělat. Ale zavinili si to samy.

Erza je za nějakou dobu nechala být a šla si pro další kus dortu. Rychle jsem vstala a šla se na ty dva blby podívat. Oba leželi úplně pomlácení na zemi. Vypadalo to komicky, ale nemohla jsem se smát. Nebylo by to hezký.
"Kluci, jste v pořádku?" zeptala jsem se a sklonila se. Nic. Ani jeden neodpovídal. Přiběhla i Juvia "Gray-sama? Jsi v pořádku?" Gray pomalu otevíral oči. "Juvia?" tak bodejť by to neřekl, když byla Juvia přímo nad ním. "Gray-sama!" zvolala radostně a silně ho objala. "J-Juvia." se divím, že nezmodral, ale byl hodně od Erzy pomlácený.
Natsu se pořád neprobouzel. "Natsu? Jsi na živu?" trochu jsem se zasmála. Nic. Tak teď jsem se vážně bála. Klekla jsem si k němu a trochu s ním zatřásla. "Natsu." Už začal otevírat oči. "Uff…jsi v pořádku?" zeptala jsem se starostlivě. "Lucy? Co se stalo?" a začal se pomalu zvedat. "Erza vás zmlátila za to, že jste jí zničili dortík." Taky si nic nepamatuje.
"Jo aha." Zasmál se "To byla mela, co?" dodal ještě.
"No, to byla." Odpověděla jsem. Natsu se podepřel rukama, aby se posadil. "AU!" vykřikl. "Co je?", "Moje ruka." Poukázal na svoji ruku. Chytla jsem ji. "AU! Lucy to bolí."
"Promiň. Hmm…ta ruka je naražená." Pomohla jsem Natsuovi vstát. Natsu už stál na nohou. Podala jsem mu židli, aby si sedl.
Jak jsem se tak rozhlížela po cechu tak jsem uviděla Juvii jak pomáhá Grayovi.
"Juvio, vezmi Graye k sobě domů a ošetři ho." Ozvala se Mira. Juvia zajásala a pak s Grayem zmizela. Doufám, že nebudu muset vzít Natsua k sobě. Pomyslela jsem si.
"A ty Lucy pomož Natsuovi!" Zavolala na mě Mira. Sakra! Projelo mi hlavou. Povzdychla jsem si a pak kývla.

Po cestě domů se o mě Natsu opíral. Já to docela dobře zvládla a Natsu taky.
Dorazili jsme domů a já jsem nejdřív pomohla Natsuovi aby si sedl na postel a pak zašla pro lékárničku a obvazy. Naštěstí byly nějaký obvazy v lékárničce, takže jsem je nemusela hledat. Přišla jsem do pokoje posadila se vedle Natsua na postel a začala ho ošetřovat. Trochu se cukal, jak jsem mu obvazovala ruku, ale je to jeho vina, že ji má naraženou. "To máš z toho, jak se pereš s Grayem." Začala jsem poučovat. "Nejdřív o nic nejde a pak to dopadá takhle." Dodala jsem ještě.
"Ale já za to nemůžu. To ten zamrzlej skunk mě vyprovokoval." Bránil se.
"To známe." Řekla jsem si sama pro sebe. Doufám, že mě neslyšel a taky, že ne. "Huh?" Jak jsem tak vázala, ten obvaz okolo jeho ruky všimla jsem si, že Natsu má roztrhlé tričko.
"Co je, Lucy?" zeptal se. "Natsu, neřízla tě náhodou Erza tim mečem?" on předtím neměl roztržený tričko.
"Nevím. Proč?" poukázala jsem na díru v tričku, ze které začala vytékat krev. "Sundej si tričko!" Hned jak jsem to dořekla, si sundal tričko. Trochu jsem se začervenala.
Vážně. Vážně Natsuovi tekla krev. Rychle jsem vzala desinfekci a větší náplast a ošetřila ho. "Tak doufám, že už nejsi nijak zraněný." Pronesla jsem, jak jsem zandávala věci zpátky do lékárničky. Neodpověděl. Zvedla jsem se, abych odnesla lékárničku zpátky do koupelny, ale…Natsu mě stáhl k sobě. Teď jsme leželi na posteli a já ležela na Natsuovi. "Natsu co to-" nedořekla jsem to, protože mi v tom zabránily Natsuovi rty. Nemohla jsem uvěřit, že se to děje. Poddala jsem se. Ono se to vážně děje? Není to sen? Projelo mi hlavou. Nebyl to sen. Byla to nádherná realita. Natsu na chvilku přestal "Co se děje?" zeptala jsem se.
"Lucy…miluju tě." Vážně? Usmála jsem se. "Já tě taky miluju Natsu."
"Mají se rrrrádi!" ozvalo se od okna. "Happy!" vykřikli jsme oba najednou a odskočili od sebe. "Já to řeknu v cechu!!" a se smíchem letěl do cechu.
"No a co teď budeme dělat?" zeptala jsem se.
"Nevím, ale když už to ví celý cech…" zaculil se "…nechceš v tom pokračovat?"
"N-Natsu" políbil mě. Nebránila jsem se.

Ráno jsem se probudila úplně rozcuchaná. (Asi víte co bylo :D). Můj pohled utkvěl na růžovlasého chlapce co spal vedle mě. Usmála jsem se.
"Tak co, jaká byla noc?" do pokoje vešla Erza s Wendy. Věděla jsem, že to Happy řekl v cechu, ale nevěděla jsem, co tady dělá Erza a Wendy.
"Erza? Wendy? Co tu děláte?"
"No Happy v cechu rozhlásil, že ty a Natsu spolu chodíte." Začala Wendy.
"Tak jsme se chtěli přesvědčit." Dopověděla Erza. "Ehm…ehm…aha. Erzo můžeš mi prosím tě podat župan?" zeptala jsem se. Nemohla jsem vzít deku Natsuovi. "Jo jasně." Vzala a hodila po mě župan. "Děkuju" oblékla jsem si župan a vyšla z postele. "A Erzo, kde máte Happyho a Charlo?" zajímalo mě to, protože jsem tady neslyšela Happyho ani Charlo. Nebo jsou jen tichý?
"Ti za chvilku přijdou." Odvětila Erza. Já jen kývla a pak se šla upravit a převléct.
Když jsem vyšla z koupelny oblečená a upravená tak už tady byl Happy i Charlo. "Takže teď už je to oficiální?" zeptal se Happy.
"A co Happy?" zajímalo mě. "No to, že chodíš s Natsuem." Happy měl rybu v puse, když to říkal. Já jen koukla na Natsua jak spí a s úsměvem kývla. Byla jsem opravdu šťastná.
Zanedlouho se Natsu vzbudil. Ještě před tím než se probudil tak jsem Erzu a ostatní vyhodila. "Ohayo Lucy."
"Ohayo." No bylo už poledne. "Tak se rychle obleč, ať můžeme jít do cechu."
"Ty mě hned takhle hubuješ." Sklopil hlavu. Já jsem k Natsuovi přistoupila "Nehubuju. Jen už chci jít do cechu." A usmála jsem se na něj a on na mě.
Tak se teda šel obléct a chvilku jsme vyrazili do cechu.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Lucy Lucy | Web | 25. června 2014 v 18:21 | Reagovat

Další super povídka. Umíš skvěle psát!

2 fairytail4evah fairytail4evah | 25. června 2014 v 18:57 | Reagovat

[1]: Jéj tak to ti děkuju. Díky tomu budu psát dál. :)
Několik povídek musím ještě dopsat ;)

3 Lucy Lucy | Web | 26. června 2014 v 12:54 | Reagovat

Můžu si tě přidat do SB? Promiň jestli otravuji. Tady je kdyžtak odkaz:http://otaku-anime-blog.blog.cz/1403/sprateleni-blogu.
A Gomene jestli tě fakt otravuji.

4 fairytail4evah fairytail4evah | 26. června 2014 v 15:53 | Reagovat

[3]: Jo jasně klidně si mě přidej. A ne neobtěžuješ. Já jsem jen byla s mamkou v knihovně :D. Se tam zakecala :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama