Dnešek

18. června 2014 v 16:10 | *koudynkaaa* |  Já a Mé kecy
Omlouvám se, že to budou zase jen kecy, ale nikdo není doma kromě mě a já mám něco na srdíčku :D
Yo! Tak co jak jste se měli dneska ve škole? Já zároveň špatně i dobře. Špatně proto, že jsme dneska psali 4.kontrolní písemnou práci z matematiky -.- Upřímně, po****a jsem to.

Ale vážně já si nedělám srandu, sice jsme známky nedostali a nevim jestli je dostanem, protože jako tenhle pátek jedeme na výlet a jen zítra máme matiku. Takže jako nevim kdy ty známky dostanem. Kdyby nikdy tak by to bylo fajn Smějící se. I tak budu mít 2 na vysvědčení z matiky a to je dobrý.
A teď co bylo dobré dnes ve škole. Takže...odevzdávali jsme nějaký učebnice a zítra máme vzít ostatní. Jako fajn, aspoň vím, že už se učit nebudem. Což je fajné Smějící se. A asi nejlepší byla velká přestávka, normálně u nás ve třídě propukla mánie vlaštovek. Vejdu do třídy a co nevidím, všcihni majá vlaštovky a zkoušejí jak lítaj. No moc nelítali, ale bylo to sranda sledovat. Většinu času je velká sranda no spíš pr**l. Naší třídu by klidně mohli vzít i do Opařan. :DDDDDDD. Jsem ráda, že můžu být v tak skvělé třídě kde je sranda každý den a i na hodinách. To si nedělám srandu, učitelé se taky zasmějou, takže jako my jsme prostě the BEST třída.
Tak se svámi loučím a u dalších keců nazdááááár!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama