Don't leave me! 2. díl

26. června 2014 v 16:43 | *koudynkaaa* |  Kapitolovky
Tak tady je 2. díl Don't leave me. Doufám, že se bude líbit ;). A 2. díl Jen díky tobě bude pravděpodobně zítra.
Tak hezké počteníčko.

  • Z pohledu Natsua:
"Natsu, myslíš si, že Lucy opravdu jde stanovat?" zeptal se Happy když letěl vedle mé hlavy.
"No, jasně, nikdy by nám nelhala." Byl jsem si tím jist. Určitě by mi nelhala aspoň doufám.

Došli jsme do cechu. Šel jsem si sednout k baru a dal si nějaký jídlo.
Po chvilce šel mistr na pódium, aby něco vzkázal. "Takže poslouchejte děcka," začal. "za dva dny se bude pořádat PLES!!" zakřičel, jak to jen šlo.
Ples. To bych mohl pozvat Lucy a byli bychom jako pár zamilovaných. Ale já už do ní tak trochu zamilovaný jsem. Proletělo mi hlavou.
"Tak co, kde máš Lucy, Natsu?" otočila se na mě se šibalským úsměvem Mira.
"Co? Proč?" musel jsem dělat jakoby nic. Mira vycítí všechno.
"No ty ji chceš pozvat ne?"
"Já-Já nevím." Lhal jsem. Jasně, že ji chci pozvat. Jít na ples s tou krásnou blondýnkou by byl splněný sen. "Měl bych jí pozvat?" už jsem to nevydržel, musel jsem se zeptat.
"No ani nevím, jestli to stihne, protože šla na misi." Mira sklopila hlavu.
"Cože? Na misi?!" vyletěl jsem ze židle.

"A nejhorší je, že už tu misi nemůžu zrušit, protože mi ten ples mistr oznámil až teď. A navíc tam nějakou vesničku terorizuje temný mág." Bum. Strach. Pocítil jsem takový strach. Lucy není tak úplně slabá, ale mám o ní strach. Přece jen je to temný mág.
"A kolik peněz za tu misi dostane." Zajímalo mě to, protože jako bojovat proti temnému mágovi a zachránit vesnici. Tak aspoň 300 000 jewenů.
"Počkej, já se podívám." A začala hledat velkou knížku, kde měla zaznamenaný všechny mise. "Jo, mám to!" zvolala vítězně. "Tady to je. Píše se tu: "Zlý a temný mág terorizuje vesnici. Prosím pomozte nám." A odměna je…500 000 jewenů."
"To není špatný." Aspoň takhle. "A jen tak náhodou nepíše se tam, ze kterého temného cechu ten chlap je?" aby to nebylo moc obtížný pro Lucy. Nechci, aby se jí něco stalo.
"Bohužel nepíše." Mira zavřela knížku a zase ji schovala.
Zarazil jsem se, až teď mě to trklo. Lucy mi lhala s tím, že jde stanovat. Mě to přišlo divný. Vždycky by se mě zeptala jestli nechci jít s ní.
"Natsu…" Mira pořád se mnou mluvila.
"Oh, co je Miro. Promiň, neposlouchal jsem." Vážně byl jsem mimo.
"Ona ti to neřekla, viď?"
"Jo, neřekla. Místo toho si vymyslela to, že jde stanovat."
Mira se zachichtala a zase šla roznášet pití. Já tam dál seděl a přemýšlel, jestli bude Lucy v pořádku a Happy…Happy si namlouval Charlo rybou. Najednou mi někdo poklepal na rameno. "Natsu." Lissana.
"Co se děje Lissano?" jsme s Lissanou kamarádi, ale víc jsem radši s Lucy.
"Nechtěl bys jít semnou na ten ples?" Začala se červenat. Ona je do mě zamilovaná? A stejně bych byl na tom plese radši s Lucy, jenže ta to možná nestihne.
"Dobře, půjdu s tebou Lissano." Lissana se na mě usmála, já na ní a pak odešla domů. "No možná bych měl jít taky domů." Zvedl jsem se a šel za Happym, abych mu řekl, že jdu domů. Happy se nakonec rozhodl, že půjde se mnou.

Po cestě domů mi Happy řekl, že sním, jde Charlo na ples a že Erza dnes ve městě potkala Jellalda. Vydedukoval jsem, že Erza jde na ten ples s Jellaldem. Pravděpodobně. Happy pořád mlel pantem, ale bylo to v určitých místech celkem zajímavý. To, že Gray chodí s Juvií a Wendy s Romeem jsem vážně nečekal, ale něco mě tížilo. Ten pocit, že jdu na ples s někým s kým vlastně ani nechci. Lissana a Lucy. Jsou úplně jiné. Podle mého názoru, je Lucy silnější než Lissana, tedy…jak kdy, když chce tak je dost silná a dokáže každého ohromit. Jako na magických hrách jak bojovala s Flare, ale pak prohrála, protože Raven Tail podváděli. A taky tak trochu ukradli jméno našeho cechu.
Celou cestu jsem nad tím přemýšlel a Happyho úplně ignoroval. Dnes jsem nemohl spát u Lucy. Nemám rád, když musím spát v houpací síti, když se houpe, dělá se mi špatně, takže radši spím na zemi pod dekou.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lucy Lucy | Web | 26. června 2014 v 16:48 | Reagovat

Pěkný těším se na pokračování!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama