Don't leave me! 3. díl

30. června 2014 v 16:25 | *koudynkaaa* |  Kapitolovky
Omlouvám se, že to tak trvalo. Já se prostě někdy zaseknu a nejde to. Pardon.
No, ale je to tady takže...hezké počteníčko ;)

  • Z pohledu Lucy:
  • Ráno:
Jela jsem vlakem celou noc. To místo kam jsem měla namířeno bylo celkem daleko. Nijak zvlášť mi to nevadilo. Aspoň jsem na chvíli vypadla z Magnolie.
Už vlak zastavil na nádraží a já vystoupila. Ještě jsem musela pár kilometrů ujít, protože ta vesnička byla, až za městem kde stavěl vlak. Upřímně moc se mi přes ten les nechtělo chodit, ale je to nejkratší cesta. Ten les nebyl zas tak hrozný ani moc děsivý. Vůbec jsem si nevšimla příšer, které tam byly.Asi po hodině jsem dorazila do té malé vesničky. Byla krásná, klidná a taková menší. Měla jsem jít na městkou radnici. Divím se, že vůbec mají radnici, pomyslela jsem si. Na radnici v kanceláři starosti mě už čekali a byli strašně rádi, že jsem jim přišla na pomoc. Starosta mi vše vysvětlil a řekl, že se ten temný mág tady objevuje večer. Takže si musím počkat do večera. Věci jsem si dala do krčmy kde byly asi tři možná pět pokojů. Šla jsem se podívat po té malé vesničce co všechno v ní je. Aspoň nějak přežiju odpoledne, když ten mág přichází jen v noci. Na to jak je ta vesnička malá je ohromně krásná.
Den jsem zakončila tím, že jsem se šla projít za vesničku a objevila vodopády. Takový menší vodopády. Překvapilo mě to. Bylo to uklidňující, slyšet jen šum padající vody. Nadechla jsem se a šla zpátky, už zapadalo slunce. Když jsem dorazila do vesnice tak tam nikdo nebyl. Viděla jsem jen zavřený dveře a okna. Bylo zde hrobové ticho. Naštěstí jsem měla klíče od hvězdných duchů u sebe. Najednou se zjevil. Mág, kterého mám porazit. Na levém rameni měl značku temného cechu Death's Head Caucus(Tento název jsem našla na Fairy Tail wiki nebo jak to bylo :D). Tento temný cech pomáhal Jellaldovi. Sakra, tohle bude těžký. Mág ovládal magii větru.(nevěděla jsem jakou magii dát tak jsem vzala tuhle. Doufám, že nevadí J)
"Takže, ty si ten mág, který mě má porazit?" měl na tváři šibalský úsměv. Přeběhl mi mráz po zádech. Vytáhla jsem klíč od Tauruse a zakřičela: "Otevřít! Brána zlatého býka! Taurus!"
"Lucy-san vaše tělo…" kostrbatě jsem se usmála.
"Takže hvězdný mág?" pousmál se "To nebude tak těžký" začal se posmívat. Naštvala jsem se a tak jsem na něho poslala Tauruse. Taurus se napřáhl aby ho sekerou(nevím co to přesně má :P) praštil, ale mág se vyhnul. "Tak fajn." Řekla jsem si pro sebe. "Otevřít! Brána štíra! Scorpion!"
"We are!"
"Taurusi použil Scorpionův písek." A hned na to Scorpion spustil svůj písek a Taurus ho využil. Taurus se napřáhl a mága uhodil.
"Nejsi zas tak slabá, jak jsem si myslel." Vstával se slovy ze země. Ušklíbl se "Ale já jsem silnější." Co to dořekl tak na mě seslal tornádo. Taurus a Scorpion mezitím zmizeli. Tornádo mě zasáhlo a já odletěla k lesu. "AU!" zakřičela jsem, když jsem spadla. Mág se ke mně přibližoval a já se snažila vstát. Už jsem stála na nohou, vytáhla klíč a zakřičela: Otevřít! Brána panny! Virgo!"
"Princezno. Je čas na trest?", "Ne, jen…můžeš toho mága podkopat?"
"Ano!" uklonila se a zmizela v zemi. Mág spadl do díry a Virgo vyskočila. "Děkuju Virgo." Poděkovala jsem a Virgo zmizela.
Mág se začal smát a vylézat z díry. Už byl na povrchu a seslal na mě vítr. Já si jen dala ruce před obličej a stála jako přilepená k zemi, ale moc to nepomohlo. Trochu jsem zase odletěla, ale ne moc daleko. Zase jsem vstala a byla odhodlaná ho zastavit.

Za nějakou dobu mi došla magická energie. Byla jsem na kolenou a nahlas dýchala. "Tak to tady ukončíme, co říkáš?" prohlásil a seslal na mě tornádo a hned na to silný vítr. Poté jsem už ležela na zemi. Mág ke mně přistoupil a řekl: "Už se do té vesnice vracet nebudu. Taky díky tomu jakou jsi měla odvahu se mi postavit. I jsem se některými chvilkami zadýchal." Ušklebil se a pak odešel. Já mezitím upadla do bezvědomí.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lucy Lucy | Web | 30. června 2014 v 17:33 | Reagovat

Pokračování rychle rychle. Už se těším.

2 fairytail4evah fairytail4evah | 30. června 2014 v 17:37 | Reagovat

[1]: Dobře, dobře. Budu se snažit :)

3 Lucy Lucy | Web | 30. června 2014 v 17:54 | Reagovat

[2]: Promiň jsem otravná....

4 fairytail4evah fairytail4evah | 30. června 2014 v 18:31 | Reagovat

[3]: Ne nejsi :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama