Horké odpoledne (NaLu)

18. června 2014 v 18:51 | *koudynkaaa* |  Jednorázovky
Jestli jste četli "Ty jsi můj pravý zachránce" tak tady je takový menší pokračování. Napadlo mě to ve škole, jak jinak :D. Tak se nedivte. Předem se omlouvám za pravopisné chyby. A ještě jedna věc. Moje povídky z Fairy Tailu píšu po skončení Magické Olimpiády. Takže jak přestavili cech tak tam určitě zase dali bazén, ne? Doufám, že mě za to nezabijete. :D
Tak hezké počteníčko :)
  • Z pohledu Lucy:
Po cestě do cechu jsme se s Natsuem drželi tajně za ruce. Naštěstí si toho nikdo nevšiml. Aspoň doufám. Zvláštní bylo, že Happy neměl ty sví blbí kecy jako obvykle. Myslím si, že byl v šoku jako Erza, která vůbec nevnímala. Doufám, že to Happy s Erzou nikomu neřeknou. Pomyslela jsem si.
"Asi půjdu vyprovokovat Graye, aby to nebylo divný." Pošeptal mi po chvilce Natsu. "Jo, dobrý nápad." Opověděla jsem. A tak Natsu Graye vyprovokoval tak, že to dokonce naštvalo i Erzu. Zase to přehnali, ale aspoň Erza zase vnímala a byla stejná jako dřív. Po nějaké době toho nechali. Konečně! Asi toho nechali proto, že bylo vedro. Tak jsme mohli pokračovat v cestě do cechu. Už jsem se nemohla dočkat, až si skočím šipku do vody. Po zbytek cesty jsme si konečně začali povídat.


Dorazili jsme do cechu a skoro nikdo uvnitř nebyl. Zvuky se ozývaly ze zahrady cechu, kde byl i bazén. Rozhodně jsme pochopili, že se všichni dobře baví ve vodě. Wendy už měla plavky na sobě, takže stačilo, když si jen sundá tričko a sukni. U Erzy zase stačilo použít magii přezbrojení a už byla převlečená. Kluci taky byli převlečení. Co to? Projelo mi hlavou. Byla jsem jediná, kdo se ještě musel převléct. Povzdechla jsem si. "Jdeš Lucy?" zavolal na mě Natsu. "Jojo…za chvilku." Dodala jsem potichu. Hmm…kde bych se mohla převléct? Rozhlédla jsem se. "Jo." Zvolala jsem vítězně. "Sklad" tak jsem si vzala plavky, ručník a šla se převléct do skladu. Když jsem se vysvlíkala tak mě něco napadlo. Co když sem někdo přijde? Radši jsem počkala 30 sekund, abych se ujistila. Nic. Oddychla jsem si.
  • Mezitím v bazénu:
  • Z normálního pohledu:
"Oi Natsu!" zařval Gray. "Hmm? Co je zamrzlej skunku?!" podíval se na něho naštvaně Natsu.
"No jen jsem se chtěl zeptat kde je Lucy? Šla přeci s námi, ne?", "Gray-samaaaa!" volala na Graye Juvia. Gray se rychle potopil pod vodu, aby ho Juvia neuviděla, ale marně. Vytáhla ho z dna a zase se na něj lepila. Tak Gray musel další den protrpět s Juvií.
Mezitím se Natsu šel podívat kde je Lucy. Už byl uvnitř cechu, ale tam nikdo nebyl. Hmm…kde by mohla být? Pomyslel si. Natsu se rozhodl, že prohledá celý cech.
Lucy se zatím převlékala ve skladu. Samozřejmě to Natsua nenapadlo. Lucy na sobě už měla horní díl plavek a chystala se na spodní díl, ale…když si ho nandávala tak neudržela rovnováhu a spadla na zem. Jak jinak než že se ozvala rána. Natsu okamžitě vydedukoval, že se to ozvalo ze skladu a šel se podívat.
"Sakra." Řekla si pro sebe potichu Lucy. Najednou někdo otevřel dveře a tam stál Natsu. "Co tady děláš?" zajímalo ho.
"Potřebovala jsem se někde převléct." Vyjasnila mu a zvedla se. Chvilku tam jen tak stáli a koukali na sebe. "Hele, nechceš se jít osvěžit do bazénu?" prolomil ticho Natsu. "Jasně." Zvolala blondýnka nadšeně. Už vyšla ze skladu, ale někdo vešel dovnitř cechu. Neviděla přesně, kdo to byl, ale zatáhla rychle Natsua do skladu a zabouchla. Oddychla si. "Co se děje Lu-" nedořekl, protože mu Lucy přiložila prsty na pusu. "Počkej." A přiložila ucho na dveře. Slyšela známý hlasy. Byla to Levy a Gajeel. "Asi Mira požádala Levy a Gajeela aby něco přinesli." Oznámila Natsuovi. "Aha." Na chvíli se odmlčel. "Proč si mě sem zatáhla?"
"Přece jen spolu chodíme, ne?" Natsu se začervenal. "J-Jo" řekl trochu kostrbatě, ale s úsměvem.
"Tak než to oznámíme, musíme to držet v tajnosti." Pohladila ho po tváři.
"Ale Erza a Happy už to ví, takže to teď ví celý cech." Prohlásil Natsu.
"I tak. Dobře?", "Dobře." A zase se drakobijec usmál. Lucy stála přímo u dveří, když v tom někdo pootevřel dveře a Lucy spadla na Natsua. "Ne Gajeele ve skladu určitě nejsou." pověděla Gajeelovi Levy. "No tak kde jsou?" zeptal se a zavřel dveře. Tak se radši šli zeptat Miry.
V tu chvíli Lucy ležela na Natsuovi a oba byli červení jak rajčata. "P-Promiň" omluvila se a už se chtěla zvednout, ale v tom ji zabránily Natsuovi rty. Lucy se nebránila, přece spolu chodí. Začali se líbat.
Levy s Gajeelem vyšli na zahradu a hned na ně volala Mira. "Tak co Levy? Našli jste je?", "Ne." Řekla smutně Levy. "A kvůli čemu je potřebuješ?" zajímalo ji. "Mám pro ně menší práci."
"Teď? V tomhle horku." Divila se Levy. "Neboj, Levy, nikam nepojedou. Potřebuju, aby mi s něčím pomohli tady v cechu.", "Aha." A šla si zaplavat. Tak se po nich šla podívat Mira. Vstoupila do cechu. "Hm, kde by mohli být?" zeptala se sama sebe. Místo odpovědi se je snažila najít.
Natsu a Lucy se líbali, ale Natsu chtěl očividně víc a tak chtěl Lucy rozvázat plavky, ale Lucy ho plácla přes ruku, aby toho nechal. "No tak Lucy." Žadonil. "Ne, Natsu." Přiblížila se ještě víc. "Až budeme u mě doma." Pošeptala mu do ucha. Natsu se začal červenat. Beze slov ji chytl za bradu a zase políbil, v tu chvíli Mira otevřela dveře a uviděla je. "MIRO?!!!!" vykřikli najednou. Natsu a Lucy se zděsili, protože to Mira běžela říct celému cechu. "Co budeme dělat?" zeptala se Lucy? "Nevím."
Mira vyběhla na zahradu. "Hej! Všichni poslouchejte!" zavládlo ticho "Pojďte se rychle na něco podívat!" mávla na ně rukou. Nikdo neměl nic proti, tak se tedy šlo. Ale…Mira udělala chybu. Nechala otevřené dveře do skladu. Takže se Natsu s Lucy mohli schovat.
Mira a celý cech dorazili ke skladu, ale nic tam nebylo nebo spíš nikdo tam nebyl. "Cos nám chtěla ukázat Miro?" zajímalo Erzu. "No…J-Já…" začala a ani nedokončila. "Pojďte zpátky do vody." Prohlásila Erza a všichni zajásali. V tom chumlu si ani nikdo nevšiml, že se Natsu a Lucy schovali za roh. Potichu se zasmáli, dali si pusu a poté co odešla Mira z cechu tak šli taky.
Lucy chytla Natsua za ruku. "Počkej…", "Co je, Lucy?"
"…chceš to teda říct?" byla trochu nervózní, když se ptala. Natsu se jen pro sebe usmál a chytl Lucy kolem pasu. "Budeme nejhezčí pár v cechu." Prohlásil. Lucy jen s červenými tvářemi kývla a šlo se.
Vyšli společně na zahradu a Natsu držel Lucy kolem pasu. Jako první kdo je zaregistroval, byla Levy. "No Lu-chan!!" zakřičela, jak jen to šlo, a všichni obrátili zrak na pár ve dveřích. Levy přiběhla k Lucy a gratulovala ji.
"Jak dlouho už jste spolu?" zeptala se Juvia.
"No-", "Od dnešního poledne!" Skočil Lucy do řeči Happy "Co jsme se vrátili z mise!" zakřičel Happy.
"Vážně?" divila se Levy. Lucy jen se smíchem kývla. Levy se chtěla Lucy ještě na něco zeptat, ale…Natsu vzal Lucy rychle do náruče, šel s ní k bazénu a hodil ji do vody. Lucy se vynořila s naštvaným výrazem. "Natsu!", "Haha, promiň."
"Žádný promiň." Připlavala ke kraji "Teď jsi na řadě ty." Už chtěla vylézt, ale Natsu ji zase shodil. Teď se naštvala Levy a nenápadně ze zadu strčila Natsua do vody. Všichni se taky zapojili do hry. Strkali se do vody. V jednu chvíli to bylo kluci proti holkám, ale moc dlouho to nevydrželo.
Tento den se vážně moc dobře vyvedl.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lucy Lucy | Web | 25. června 2014 v 18:15 | Reagovat

Pěkný pokračování. Nejsi sama koho povídky napadají ve škole.

2 fairytail4evah fairytail4evah | 25. června 2014 v 18:55 | Reagovat

[1]: :) Děkuji ti. Myslím si, že tohle se povedlo víc než "Ty jsi můj pravý zachránce"
Co dodat ve škole se píše nejlíp :D

3 Adlush_8 Adlush_8 | 28. ledna 2016 v 20:18 | Reagovat

Super! XD a souhlasím ve škole se píše nejlépe! XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama