Přátelství nade vše! 2.díl

28. června 2014 v 15:49 | *koudynkaaa* |  Kapitolovky
Tak jo...konečně je tady druhý díl "Přátelství nade vše" ;). Omlouvám se, že to tak trvalo. Měla jsem to vymyšlený, ale nevěděla jsem jak to napsat. :/
Hezké počteníčko :)

  • Z normálního pohledu:
Opravdu to byl Jiemma. Bývalí mistr Saberthootu. Všichni si mezi sebou začali šuškat. "O co sakra jde?" zeptal se Natsu Lucy. "To nikdo neví." Odpověděla mu. Jiemma šel na pódiu. Všichni na něho házeli vražedné pohledy.
"Tak poslouchejte." Začal "Nechci tady žádné slabochy. Takže…ti co byli na magické olympiádě v aréně, vyhazuji z tohohle cechu." Nikdo nevěřil svým uším. "CO?!!!" zařval Natsu už v plamenech. Lucy se ho snažila uklidnit, ale marně. Pořád vyšiloval. Všichni chtěli Jiemmovi nakopat zadek, šlo tady přece o cech, který mu nepatřil.
Erza přistoupila k pódiu. "Dobře, ale něco vám řeknu." Teď měla ten svůj vražedný výraz "Teď máte za nepřítele někoho, koho opravdu nechcete." Erza se otočila a mávla rukou. To gesto mělo naznačit, aby tým A a tým B šli. Všichni to pochopili až na Natsua, kterého Erza chytla za ucho a táhla za sebou. Dokonce odcházeli všichni ostatní. Nechtěli být v cechu, který ovládá někdo, kdo chce jen vítězství a sílu. Jiemma nic nenamítal, asi byl spokojený.Všichni už byli před cechem. "Co teď budeme dělat?" zeptal se Gray. "Erzo proč jsme jen tak odešli?!!" zeptal se úplně naštvaný Natsu. Erza mu nic neřekla, jen ho praštila a Natsu ležel rozplácnutý na zemi. "No Erzo, co teď chceš dělat?" optal se znovu Gray.
"Grayi, tohle je válka." Řekla vražedně Erza. "Co?!" Gray se vyděsil.
"Jiemma nám sebral cech. My proti němu nemáme jen tak šanci pro-" "Já proti němu mám šanci." Skočil Erze do řeči Natsu, který vyskočil ze země. Erza ho zase praštila. "Měla jsem na mysli to, že budeme dva měsíce trénovat a zdokonalovat svoje schopnosti abychom si vzali cech zpátky." Dořekla rudovláska.
"Takže ty chceš říct, že…?" zeptal se Romeo. "Ano…zlepšíme si schopnosti a pak si vezmeme cech zpátky!" Zakřičela Erza a všichni se radovali.
"Ale kde budeme trénovat?" zeptala se Lucy.
"Vyrazíme zítra v šest hodin ráno. Půjdeme trénovat do hor." Jak to Erza dořekla, každý si myslel, že žertuje. Ne kvůli místu kde se bude trénovat, ale kvůli času. V šest hodin ráno bylo docela dost brzo, ale jestli chtějí získat cech tak spánek budou muset obětovat. Tak všichni souhlasili a domluvili se, že se zítra v šest hodin ráno sejdou na kraji lesa. Všichni se rozutekli k sobě domů.

Lucy přišla domů a šla si dát horkou vanu. Nebyla tam moc dlouho přece jen musela brzo vstávat, když mají už v šest ráno sraz. Jenže tento plán se nezdařil, protože když vyšla z koupelny tak u ní v pokoji si to hověl Natsu a Happy v kuchyni hledal nějaké jídlo. Lucy nemohla uvěřit svým očím. "Natsu…co tady děláš?" zeptala se. "No já myslel, že bych u tebe dneska mohl spát, víš já nevím, jestli se tak brzo ráno vzbudím."
"A kdo řekl, že se můžeš rozhodnout sám za sebe?!"
"Ale Lucy…" žadonil Natsu. Lucy si jen povzdechla a pak unaveně souhlasila. "Opravdu?" zeptal se radostně Natsu. "Ale budeš s Happym spát na zemi!" zavelela. Natsu jen kývl. "Happy! Běž pryč z tý kuchyně!" ještě okřikla Happyho.
"Aye!" Happy přiletěl do pokoje. Lucy pozhasínala všechny svíčky a pak se šlo spát.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama