Hanami

7. července 2014 v 15:03 | *koudynkaaa* |  Povídky na přání
Tak tady je povídka na přání pro Lucy
Páry: Sting a Yukino, Natsu a Lucy
Žánry: Romantika, komedie
Typ: Jednorázovka
Hezké počteníčko :)


  • Z normálního pohledu:
  • V Saberthootu:
Yukino seděla u stolu a přemýšlela, že by si zanedlouho měla vzít misi. Přece jen na poslední byla před měsícem a moc se jí nevyvedla, takže teď zrovna byla na mizině. Povzdychla si.
Za chvilku přestala přemýšlet o finanční krizi a zamyslela se nad tím vším, co se stalo. Vlastně tolik vzrušení ještě nikdy nezažila jako na těch magických hrách a vůbec co bylo po tom. Byl to boj. Krutý boj. No, ale nakonec to všechno dobře dopadlo a ona se stala zase členem Saberthootu, taky díky tomu, že je tam nový mistr. Sting. Poslední dobou na něj víc a víc myslela. Nevěděla co se to s ní děje, ale…
"Hoj Yukino!" z jejích myšlenek ji vyrušil Sting, který na ní volal. Yukino zpozorněla a trochu se začervenala.
"Co se děje, mistře?" zeptala se.
"Co to povídáš? Jasně jsem ti řekl, že mi můžeš říkat normálně."
"Promiň." Začala se omlouvat.
"To nevadí." Pověděl ji mile Sting. "Jo, nechtěla bys jít se mnou a Roguem(Nevím jak se skloňuje jméno Rogue :/) do Magnolie?" zeptal se.
"Do Magnolie? Myslíš do Fairy Tailu?" uvažovala Yukino. Správně. Sting vše Yukino vysvětlil. Chtěli tam jet vlastně…jen tak. Podívat se jak se vede ve Fairy Tailu a jestli se tam něco nezměnilo.
Yukino souhlasila a domluvili se, že vyrazí zítra v 10 hodin dopoledne. Yukino byla ráda, zase někdy pojede někam společně se Stingem. Tedy když nepočítá Rogua, Froche a Lectora.

Den utekl jako voda a Yukino odešla domů.

  • Další den:
V 10 hodin už byli všichni tři nastoupeni na nádraží. Tak se mohlo vyrazit. Jak se ukázalo tak na Stinga dolehla kinetóza jak u Natsua(Nevím jestli i Rogue má kinetózu), takže celou cestu měl opřenou hlavu o okno a byl rád, že se nepozvracel. Yukino se v některých chvilkách zasmála. Vypadalo to komicky, jak Sting zvládá zatáčky. Pořád tam sebou tak házel, až jednou spadl na Yukinina stehna. Yukino trochu vyjekla, snažila se nějak Stinga donutit, aby si sednul, ale nešlo to, takže ji ležel v klíně zbytek cesty do Magnolie.

Dorazili do Magnolie a Sting rychle vyběhl z vlaku. "Už nikdy tímhle nejedu." Prohlásil.
"No tak to budeš muset protrpět ještě cestu zpátky." Řekl se smíchem Rogue. Sting jen odfrkl. Yukino se pro sebe zasmála.
Pak společně vyrazili do Fairy Tailu. Po cestě si všichni tři povídali.
Dorazili do Fairy Tailu a tam nikdo. "Hmm?" Yukino se rozhlédla kolem sebe "Kde můžou být?" zajímalo ji.
"A od kdy mají tak velký cech?" zajímalo Stinga.
"Asi jak vyhráli Magickou olympiádu tak jim občané z Magnolie postavili cech." Uvažoval Lector.
"Fro si to myslí taky."
Vyšli před cech a dumali nad, kde by mohli všichni být. Ani mistr tam není.
Po chvilce si jich všiml kolemjdoucí. "Jestli hledáte členy Fairy Tailu tak ti teď mají Hanami oslavu." Oznámil jim.
"Hanami?" zeptala si Yukino.
"Ano. V parku a velké Sakury." Kolemjdoucí ukázal prstem směrem k parku "Jděte po hluku. Vždy dělají hluk." Dodal. Všichni se zasmáli. Fairy Tail je hlučný cech jak tak vidí. Neváhali ani minutu a šli směrem, který jim ukázal kolemjdoucí. Ještě všichni poděkovali a šlo se.

Po cestě se všichni bavili o tom co je to Hanami. "Určitě to je nějaká oslava." Řekla Yukino.
"Jo máš pravdu," začal Sting "už jen proto, jaký dělají kravál." Dokončil. Opravdu ten hluk byl slyšet až k nim a to byli od parku hodně daleko.
Nějaký ten kus cesty jim zbýval. Yukino se chvilkami červenala jen, proto jak blízko šla u Stinga. Nemyslím si, že by ke mně mohl něco cítit. Pomyslela si Yukino.
"Yukino něco ti řeknu." Zašeptal Rogue. Yukino pohlédla na Rogua a ten se k ní sehnul. Sting ho už chtěl praštit, ale neudělal to. "Sting o tobě poslední dobou pořád mluví." Zašeptal ji přímo do ucha, aby to Sting neslyšel, ale marně. Sting se tak naštval, že ho opravdu praštil. Pak se začali hádat. Yukino se pro sebe usmála a začervenala se. Musela se smát.

Po nějaké době došli do parku a zrovna v tu nejlepší chvíli.
"Lidi můžete se na chvilku ztišit." Poprosil Natsu. Ti tři stáli opodál a radši byli zticha. Taky kvůli tomu, že chtěli vědět, co se bude dít.
Natsu vzal Lucy za ruku a klekl si k ní. Celý cech věděl, že ti dva spolu chodí. Jen ti tři tam stáli s otevřenou pusou.
"Lucy," začal Natsu "vezmeš si mě?" zeptal se úplně červený. Teprve teď těm třem vypadla pusa úplně z pantu.
Lucy začali po tváři stékat slzy a pak s radostí odpověděla: "Ano, ano vezmu!" křikla radostí a skočila Natsuovi okolo krku a pak ho políbila. Natsu ji poté navlékl prstýnek.
Sting, Yukino a Rogue nemohli uvěřit tomu, co se právě stalo. Yukino si na chvilku představila sebe a Stinga, ale rychle zatřepala hlavou, aby to myšlenku zahnala.
Celý cech propukl v jásot a ti tři a ještě Frosh a Lector co stáli o podál začali tleskat, ale byli jediný, kdo tleskal, takže se celý Fairy Tail otočil na ty tři. "Sakra…" řekli ti tři na stejně.
"Yukino!" zakřičela Lucy a hned za ní běžela stejně tak i Mira.
"Lucy-san. Mira-san." Řekla Yukino. Jak Mira tak Lucy ji objaly. Byli rády, že ji vidí.
"Copak tu děláte?" zeptala se mile Mira. Yukino jim vše pověděla. Mira ani Lucy tomu nemohly uvěřit. Přišli je jen tak navštívit. Byly hodně rády a Yukino taktéž.
"Mistře," začala Lucy "nemohla by tady Yukino a její přátelé zůstat na letošní Hanami?" zeptala se. Mira úplně s radostí souhlasila a tak mistr neměl jinou možnost než souhlasit. Všichni si tedy začali bavit včetně tří nebo spíš pěti členů Saberthootu.

Několikrát se na Hanami Natsu s Lucy políbili…no spíš…se tam i někdy muchlovali. Erza je za to občas zprdla, že jestli na to mají chuť tak ať jdou domů. Oni jí vždycky slíbili, že už toho nechají, ale stejně toho nenechali. Lucy byla šťastná, že si jí chce Natsu vzít. Nemohla tomu uvěřit. Kdyby se tak toho dožil její otec.
Yukinin pohled na ně párkrát utkvěl a hned tam viděla sebe a Stinga. Už to dělala zase. Musela se odreagovat a radši se šla zase bavit.

Už zapadalo slunce a tak se všichni rozcházeli do svých domovů. Yukino chtěla ještě na konec mluvit s Lucy. "Lucy, můžu si s tebou promluvit?" zavolala na ní. Lucy se omluvila Natsuovi a šla za Yukino.
"Copak Yukino?" zeptala se Lucy.
"Můžu se tě zeptat, jak si se dala dohromady s Natsuem-san?"
Lucy se pro sebe usmála a pak zpustila: "Jak jsme se vrátili do Magnolie po skončení toho všeho tak na nás čekalo obrovské překvapení. Celá Magnolie nám gratulovala a dokonce nám občané přestavěli cech. Byla to sláva… Ten večer jsme slavili jako ještě nikdy před tím. Tak trochu jsem se opila a Natsu taky, takže…"
"Nechceš snad říct, že ty a Natsu jste spolu tu noc…?" zeptala se Yukino úplně rudá.
Lucy se zasmála "Ano…tu noc jsme spolu spali." Trochu se začervenala. "No a pak jsme spolu začali chodit a teď vidíš, jak to dopadlo. Byli jsme spolu půl roku a už si mě chce vzít. Jsem tak šťastná." Usmála se a pak se šibalským úsměvem pohlédla na Yukino. Ta trochu znejistila.
"C-Co je Lucy-san?"
Lucy se k ní přiblížila "Co ty a Sting?" zeptala se "Viděla jsem, že jste spolu dneska byli pořád spolu." Dodala ještě Lucy, která mohla mít v sobě sklenku vína.
"Ehm…já…" Yukino si povzdechla "Tak ano trochu se mi líbí, ale já jemu určitě ne." Yukino sklopila hlavu.
"Ale Yukino. Po tom co jsem dneska viděla, tě dřív nebo později určitě pozve na rande."
"Vážně si to myslíš Lucy-san?"
Lucy kývla hlavou "Tak se měj Yukinooooo!" někdo Lucy zatáhl za ruku "Natsu."
"To už se mnou nechceš být?" zeptal se Natsu smutně a se sklopenou hlavou.
"Ale Natsu…" Lucy ho pohladila na tváři "Natsu…tebe budu vždycky milovat a nic to nezmění." Lucy to řekla tak mile. Natsu zvedl hlavu a políbil ji. "Já tě taky miluju, Lucy."
"Hmm…" Lucy se zamyslela "Jak to teď asi vypadá s budoucí Lucy?" zeptala se sama sebe.
  • V budoucnosti:
Ve Fairy Tailu se právě koná svatba. Hádejte koho? Ano. Svatba Natsua a Lucy. Je to krásný okamžik nejen pro ty dva zamilovaný, ale i pro celý cech.
Dokonce se rozhoupal i Gray a požádal Juvii o ruku.
Erza potkala před týdnem ve městě Jellala a šli spolu na rande. Sice ano byla trochu vystresovaná, ale Lucy si pomohla, i když měla před svatbou. Teď je tam Jellal jako Erzy doprovod.
Všichni teď začínají párovat, vlastně…Natsu a Lucy budou druhý manželský pár ve Fairy Tailu hned po Bisce s Alzakem.
"Pane Natsu Dragneel berete si tuto ženu za vaši právoplatnou manželku?" zeptal se kněz.
"Ano." Natsu se při tomto výroku trochu začervenal.
"A vy slečně Lucy Heartfilia berete si tohoto muže za vašeho právoplatného manžela?" otázal se kněz Lucy.
Lucy pohlédla na Natsu, zčervenala a pak se podívala na kněze "Ano."
"Prosím navlečte si prsteny." Happy došel k Lucy a Natsuovi s prsteny. Nejdřív nasadil prstýnek Natsu Lucy a poté nasadila prstýnek Lucy Natsuovi.
"Prohlašuji vás tedy za muže a ženu, můžete si váš první novomanželský polibek." Hned po téhle větě se Natsu s Lucy vášnivě políbili. Lucy byla šťastná. Prožila sice smutnou minulost a to co se stalo s Natsuem jen proto aby ji ochránil před draky… Ale teď byla šťastná, Natsu neumřel, protože změnili minulost a teď tady stojí v bílých šatech s plně zaměstnanými rty a láskou na celý život.

  • Zase zpátky do minulosti:
Yukino tedy šla zpátky na nádraží. Dokonce na ní čekal Sting. Nedivila se tomu, přijeli přece spolu a už byl večer, takže aspoň byla v bezpečí Stinga.
"Stingu?" začala a Sting zpozorněl "Kde je Rogue, Froch a Lector?" zeptala se.
"Řekl jsem jim, ať jdou napřed." Odpověděl Sting.
"Proč?" zajímalo Yukino.
"Potřebuju se tě na něco důležitého zeptat."
"Hm? Na co?"
"Nechtěla bys…jít se mnou…na r-rande?" zeptal se Sting úplně rudý. Yukino se pro sebe zasmála. "Půjdu ráda, Stingu." A dala mu pusu na tvář. Sting z toho byl vedle, ale byl rád. Už dlouhou dobu nemyslel a nemluvil o nikom jiným než o Yukino. Jak je milá, hodná a tak vůbec. Že je prostě dokonalá. Sting ji chytl kolem pasu a přitáhl si ji k sobě. Yukino se začervenala. Sting ji chytl za bradu a natočil její obličej k jeho obličeji. Začali se přibližovat. Políbili se.
Na tohle Yukino čekala. Na tenhle nezapomenutý moment. Celý odpoledne tak záviděla Lucy jak se líbá s Natsuem. Ale teď to je ona kdo se líbá se svou láskou. To je pro ní ten nejlepší a nezapomenutelný okamžik v životě.
"Stingu?" oslovila ho, když už se konečně dolíbali. "Já…tě m-mil-luju." Dostala to ze sebe trochu kostrbatě, ale řekla to. Tu větu, kterou mu chtěla už nějakou dobu sdělit. Sting se pro sebe usmál "Taky tě miluju Yukino."
Po cestě na nádraží šli celou dobu ruku v ruce.

No a co se stalo ten večer s Natuem a Lucy? Ehm…snad asi víte, když byli tak rozžhavení. Něco málo říct můžu. Natsu tak trochu zapálil Lucyinu sukni, ale ticho je to tajemství ;).

Konec!!!!! Tak doufám, že se povídka líbila :). Omlouvám se za pravopisné chyby.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Lucy Lucy | Web | 7. července 2014 v 15:51 | Reagovat

Boží povídka. Moc se ti povedla. A Arigato za povídku

2 fairytail4evah fairytail4evah | 7. července 2014 v 17:44 | Reagovat

[1]: Děkuju. Nemáš za co :)

3 Kesie Kesie | Web | 7. července 2014 v 20:48 | Reagovat

je to krásně :3

4 fairytail4evah fairytail4evah | 7. července 2014 v 21:12 | Reagovat

[3]: Děkuju :). Jsem ráda, že se líbí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama