Silvestr (NaLu)

10. července 2014 v 22:04 | *koudynkaaa* |  Jednorázovky
Sice jsem říkala, že sem dám další díl "Přátelství nade vše!", ale musela jsem dopsat tuto jednorázovku. Tak vám ji sem dávám a jestli jsou tam chyby tak se omlouvám.
Hezké počteníčko :)


  • Z pohledu Lucy:
Dnes je Silvestr. No jak jinak než, že se slaví. Teda…kromě mě, já se zatím krotím, ale nevím, jak dlouho to vydrží, když jsou tady už skoro všichni na mol. Jediný kdo se ještě ani jednou nedotkl alkoholu kromě mě tak byli Wendy a Romeo. Taky proto, že jsou děti. Logický :D.

Seděla jsem u baru a pila svůj jahodový koktejl. Někdy jsem se jen na chvilku podívala, co všichni dělají. Jako překvapilo mě, že i Erza něco vypila a teď tam paří s ostatními. Vždy je cech hlučný, když je Silvestr. Zasmála jsem se.
Sledovat Natsa, Graye a Erzu jak tancují? To bylo jako divadlo, ale myslím si, že si tohle divadlo Erza nebude pamatovat. No…po Silvestru si skoro nikdo nic nepamatuje.
V jednu chvíli si chtěla Mira na chvilku odpočinout, ale nikdo jí to nedovolil. Křičeli na ní: "Miro~ Ještě si sedni~" Jenže…než si Mira stačila sednout tak ji odstrčil Gajeel. Všichni hned začali bučet a házet po něm různý věci. Dokonce tam někdo hodil i židli. Myslím si, že to byla Erza asi musela být hodně, opravdu hodně opilá. Tohle nikdy nedělá.
Nakonec Gajeel odešel s pískáním z jeviště. Mira si sedla a začala zase zpívat, všichni zajásali a pak zase slavili.

"Co tady tak sama?" zeptala se mě Kana určitě už opilá jak dělo. "Nechceš se jít bavit s námi?" dodala ještě.
"No…nevím." Odpověděla jsem úplně negativně.
"No tááák Lucy." A dala mi ruku kolem ramen. "Hej Kinano hoď nám sem dvě sklenky vína!" zavolala na Kinanu. Ta vlastně musela zaskakovat za Miru, jelikož Mira byla pořád na pódiu. Navíc Kinana taky nebyla opilá.
Kinana nám dala na pult dvě sklenky vína. Kana ji hned vypila, ale já ne. Nevím…měla jsem takový divný pocit, že když se napiju tak potom budu pít pořád, ale Kana na mě naléhala. Tak mi nic jiného nezbývalo než se napít.
  • Z normálního pohledu:
  • O hodinu později:
Všichni se skvěle bavili. Dokonce i Lucy už byla na parketu a tančila. Byla opilá vlastně jen díky Kaně, která ji k tomu donutila. Pak už to šlo jako po másle. Všichni se moc dobře bavili. No…spíš pařili jak nikdy jindy. Silvestr je vždycky Legen- počkej si -dární! Se divím, že nikdy nezboří cech xD.

Mira dozpívala a všichni si šli na chvilku sednout, ale než došli ke stolu to bylo taky 100 let(myslím to obrazně -.-), protože jak byli nalití.
Konečně se dostali ke stolu. Natsu si chtěl sednout, ale na tom místě zrovna nebyla židle a tak sletěl na zem. Celý Natsuův tým se zasmál a to tak moc, že málem z toho leželi pod stolem. Natsu si sedl na židli.
"Co" *škyt* "budeme dělat?" zeptala se opilá Erza.
"Co si něco zahrát?" napadlo Natsua. No, ale jeho nápady většinou skončí špatně, takže i v tomto případě.
"Jo to je dob-" *škyt* "dobrej nápad." Řekla Lucy. Jediný problém byl, že nikdo nevěděl co si zahrát. Všechno co je napadlo, bylo pro malé děti a to nechtěli. Teda doufám. :D.
"Co si třeba zahrát na pravdu?" *Škyt* "Ten kdo nebude chtít říct pravdu tak si dá panáka." Řekl Natsu. S tímhle všichni souhlasili. Tak pověřili Kinanu ať jim donese rum a panáky. Tak jim to Kinana donesla a oni mohli začít.
"Ale…kdo začne?" zajímalo Graye.
"Tak samozřejmě" *Škyt* "Že já." Prohlásila Erza. Natsu chvilku sice něco namítal, ale Erza ho pak praštila a byl klid.
"Takže se zeptám…tebe Grayi!" a Erza ukázala prstem na Graye. Ten si povzdechl. "Hm.. Máš něco s Juvií?" Erza se šibalsky usmála. "Po pravdě. Buď odpovíš po pravdě a nebo se napij." dodala
Gray se začervenal. "N-Na to nebudu odpovídat." *Škyt* Gray neměl na vybranou a dal si panáka. Teď se ptal Gray… tak to šlo pořád dookola.

Všichni čtyři už byli ještě víc opilí než před tím. "Tak" *Škyt "Lucy posle-" *Škyt* "poslední otázka." *Škyt* vyškytal ze sebe Natsu.
"No tak se ptej." Řekla Lucy.
"Miluješ mě?" vhrkl na ni. "C-CO?!" Lucy se vyděsila. "No ptal jsem se tě" *Škyt* "jestli mě miluješ?"
"Um. Ne. Promiň Natsu." Pověděla Lucy se sklopenou hlavou. Hra skončila!

Wendy a Romeo radši odešli, protože to začínalo být hardcore. Vzali sebou i Happyho, Charlo a Lilyho.
Natsu se teď bavil s Lissanou. Lucy byla smutná z té otázky. Měla říct, že se napije. Teď úplně žárlila na Lissanu jak dobře si rozumí s Natsuem.
Všichni se tak dobře bavili, jen ona zase sedí u baru. Ještě k tomu úplně na mol. Jak se Lucy rozhlížela po cechu tak uviděla Graye jak líbá Juvii na krku. Vyvalila oči. Takže on s Juvií vážně něco má. Pomyslela si. Opravdu měl Gray něco s Juvií nebo to bylo jen tím alkoholem? To je záhada. :D

Nový rok všichni oslavili a zapili.
  • Asi ve 3 hodiny ráno:
Všichni už padali na zem. Doslova. Lidi z cechu si lehali na zem kvůli spánku. Nikdo nechtěl jít domu. Tak jako každý byl opilej. Kdo ví, jestli by došli domů.
Lucy se rozhodla, že půjde domů, už nebyla tak úplně na mol, ale pořád se kolíbala. Když Lucy odcházela tak ji viděl Natsu. Tak se rozhodl, že půjde za ní.
Gray se nemohl od Juvii odtrhnout, takže odešli společně k němu domů.

Lucy místo toho aby šla domů tak šla k lesu. Chtěla si zajít k jezeru. Potřebovala si o něčem popřemýšlet a na to potřebovala klid.
Ani si nevšimla, že Natsu jde celou dobu za ní.

Už dorazila k jezeru a sedla si. Dala ruku do vody.
"Proč si tady tak sama?" zeptal se Natsu, který stál opodál.
"Natsu! Co tady děláš?"
"Spíš co tady děláš ty? Nešla si náhodou domů?"
"Potřebovala jsem si popřemýšlet."
"O čem?" Natsu si sedl vedle Lucy.
"O tom co jsem ti řekla. To při té hře." Lucy sklopila hlavu. Natsu ji chytl za bradu a otočil Lucy hlavu, aby se koukala na něj. "Mně to nevadí Lucy."
"Ne, já ti neřekla pravdu." Lucy se dívala přímo do Natsuovích očí.
"Huh? Co tím myslíš Lucy?" zajímalo Natsua. "Natsu…Já tě opravdu miluju." Lucy byla zaskočena větou, kterou právě řekla. Pověděla to tak zbrkle. Natsu neváhal ani minutu a Lucy políbil. Tohle chtěla Lucy dlouhou dobu zažít a tak se taky zapojila do polibku. Natsu chytl Lucy za pas a přitáhl si ji k sobě.
Chvilku se tam jen tak líbali.
"Nechceš jít ke mně?" zeptal se Natsu.
"Natsu." Tak samozřejmě Lucy souhlasila a tak rychle spěchali k Natsuovi domu, který stál opodál.

Dveře od domu se rozrazily. Natsu a Lucy se už zběsile líbali. Vešli dovnitř, zabouchli za sebou a začali se svlíkat. Natsu tam měl jen houpací sít, ale jim to nevadilo. Padli na ni, aspoň, že nespadla. :D.

Lucy se probudila úplně rozcuchaná a měla strašné bolesti hlavy. Ale něco Lucy nehrálo. Tak se pro jistotu posadila. Ale něco ji tu nehrálo. Proč je tam rozcuchaná. Proč je nahá. A hlavně… Proč je u Natsua doma. Najednou její pohled utkvěl na růžovlasé stvoření co spalo vedle ní.
"KYAAA!!!" zakřičela a Natsu se vzbudil.
"Au, moje hlava." Řekl Natsu když se vzbudil. "Wow…Lucy co se stalo?"
"To bych taky ráda věděla!"
"Lucy je pravda to co si řekla?" zeptal se Natsu. Vypadá to, že si přece jen něco pamatuje.
"Co, je pravda?" zajímalo Lucy.
"Že mě miluješ." Prozradil. Lucy strnula. Ona mu vážně řekla, že ho miluje? Nemohla tomu uvěřit.
"Já no…ehm…" nevěděla co říct. Radši si šla hledat oblečení.
"No víš to, co se mezi námi zřejmě stalo, tak jsem začal cítit to samý." Lucy nemohla uvěřit vlastním uším. Natsu…
"Natsu…to myslíš vážně?" zeptala se pro jistotu Lucy.
"Jo, už jsem k tobě něco cítil i před tím, ale včera jsem si to uvědomil." Mezitím si Lucy našla všechno oblečení a začala se oblíkat. Natsu se radši koukal jinam, nechtěl schytat kopanec.
Lucy se oblékla a přistoupila k Natsuovi, který byl stále v síti. "Natsu jestli to myslíš vážně tak…já tě…m-miluju." Řekla Lucy. Natsu se usmál a pak Lucy vášnivě políbil.
  • V cechu:
V cechu to vypadalo hrozně. Nikdo netušil, proč spí na zemi nebo na stole a klidně ještě někde. Každý se ptal Wendy, Romea a Kinany co se stalo. Ti jim museli všechno vylíčit a pak šli uklízet cech.

Natsu a Lucy přišli do cechu o trochu později a hned to oznámili. Všichni jim gratulovali a byli rádi, že se konečně dali dohromady.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Howaitōrufu Howaitōrufu | 10. července 2014 v 22:49 | Reagovat

Super pecka :) :DDD ale Lucy je doopravdy odvážná, když šla do toho jeho bordelu :DD jinak fajn :)) škoda že nejde dátví hvězdiček :D

2 koudynkaaa koudynkaaa | 10. července 2014 v 23:04 | Reagovat

[1]: Děkuju :). Byla :DDDDD
Mě už stačí, že si to někdo čte :P

3 Kesie Kesie | Web | 10. července 2014 v 23:18 | Reagovat

krásné :3 nemám slov :D

4 koudynkaaa koudynkaaa | 10. července 2014 v 23:23 | Reagovat

[3]: Oh... děkuju :)

5 Howaitōrufu Howaitōrufu | 10. července 2014 v 23:25 | Reagovat

[4]: Ti zkusim udělat ,,reklamu" mezi známíma ;) :D taky blázni do FT :DD

6 koudynkaaa koudynkaaa | 11. července 2014 v 0:29 | Reagovat

[5]: Nemusíš :). :DDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama