Říjen 2014

FT - Halloween :3

29. října 2014 v 14:17 | *koudynkaaa* |  FT - Bonusy, Jednorázovky
Tak tady je jednorázový překlad ;3. Jak všichni víte... blíží se halloween a jak jsem se koukala, jestli někdo neudělal novou page k doujinshi, tak jsem našla tuto jednorázku. Musela jsem to přeložit :3. Je to cute :333 xD.

Deviantart: smaliorsha
Omlouvám se, že text není přesně v bublonách, ale musíte to taky přečíst ;). A taky doufám, že to přečtete :D

Užijte si doujinshi :)

Díky ní spolu(NaLu)

28. října 2014 v 18:47 | *koudynkaaa* |  Jednorázovky
Dlouho, dlouho nebyla žádná povídka a tak jsem se dneska naštvala a rozhodla jsem se, že dopíšu tu, kterou jem začala včera v noci. Opravdu se za to omlouvám. Měla jsem nápady a pořád je mám, takže se můžete těšit asi na to, že napíšu 2 další povídky. Tenhle pátek bych mohle jednu z nich stihnout. Bude na pár "Natsu x Juvia" ano... takový netradyční pár, ale chci na ně zkusit napsat povídku :D. Uvidíme, jak to dopadne, kdyby to dopadlo hodně špatně, tak to sem nedám. No necháme se překvapit ;)

Pár: Natsu x Lucy :D
Žánry: Komedie, romantika, Ecchi(ke konci)

Užijte si povídku ;)

Studentský život 7.díl

27. října 2014 v 14:17 | *koudynkaaa* |  Kapitolovky
Hele co tady je :D. Další díl Studentského života :D. Twl... to byla zas doba. Musím to psát rychleji, ale ono to nejde :D. Vždy po 3 týdnech buď překlad a nebo Studentský život xD. Fakt... potřebuju nafackovat :D.
Pardon, že jsem včera večer nic nepřidala byla jsem unavená, protože v sobotu byla oslava narozenin a navíc jsme u oslavenkyně spaly, takže jsem byla docela unavená. Jsme pařily až do tří do rána xD. Tak se prosím nedivte, že jsem byla unavená. Pokusím se dneska večer napsat povídku, která mě napadla a už ji chci dlouho napsat. Pokusím se o to ;)

Zatím si užijte další díl Studentského života :)

Zpomalení

26. října 2014 v 15:02 | *koudynkaaa* |  Já a Mé kecy
Moc se omlouvám za moji neaktivitu, ale škola je v plném proudu a my každý týden píšeme několik písemek, takže mám v hlavě jen učení, učení a zas učení :/. Vážně se za to moc omlouvám :(. Na víc jak jsou ty podzimky, tak teď jsem pořád s kamarádkama a taky nemám čas na blog ani na FB stránky. Pokud dneska budu spát u kamarádky, tak se tady asi neukážu, ale pokud to nevyjde, tak se pokusím napsat Studentský život a pak přeložím takovou jednorázovku, kterou jsem našla :D. No a kdyby zbyl čas, tak bych i mohla napsat novou povídku. Už dlouho žádný nebyly :/

FT NFL Chap 04 cover

20. října 2014 v 15:42 FT NFL Chapter 4.
Vím, že je to trochu předčastný, ale když už jsem se dneska pustila do toho překládání a vůbec, tak sem vám chtěla dát i cover na 4. chapter :).
Natsu s čelenkou XD. Tak to bude boží chapter už se těším ^^, teda... pokud si myslím jak to bude, tak ten konec bude smutný :'(


FT NFL Chap 03 cover

20. října 2014 v 15:38 FT NFL Chapter 3.
Tak a tady je cover 3. chapteru ;). Opravdu nevím, kdy přeložím první stránky :/. Pardon :(


FT NFL Chap 02 - FINAL

20. října 2014 v 15:29 FT NFL Chapter 2.
Tak, ale teď se vážně omlouvám za dlouhé čekání, ale byla jsem za prvé unavená, za druhé líná a za třetí byla moje nálada naprosto strašná, takže by to i tak vypadalo na tom překladu :/. Konečně jsem to přeložila :D. A máte se na co těšit :P. Třetí chapter je už dávno skončení, takže na něm začnu pracovat a musím říct, že mě tenhle chapter hodně překvapil o_o. Moc jsem se divila, když jsem zjistila jednu fakt hustou věc O_O. Někteří, kteří to sledujou na DA, tak už asi ví o čem mluvím :D.

Mirai Nikki

14. října 2014 v 21:22 | *koudynkaaa* |  Anime
Počet dílů: 26
Žánry: Akční, Podle mangy, Sci-fi
Shlédnuto: Hlavní příběh a Redial

Hotarubi na Mori e

14. října 2014 v 21:06 | *koudynkaaa* |  Anime
Typ: Film, tím pádem jeden díl xD
Žánry: Fantasy, podle mangy, Romantika

No game No life

13. října 2014 v 21:31 | *koudynkaaa* |  Anime
Počet dílu: 12
Žánry: Ecchi, Fantasy, Hry, Podle novely, Komedie, Nahota, Harém, Pantsu.
Shlédnuto: Hlavní příběh. Ovu jsem nenašla :/