Leden 2015

Neodcházej![NaLu] - úvod

26. ledna 2015 v 19:57 | *koudinkaaa* |  Já a Mé kecy
Zní vám to trochu jako, kdyby to navazovalo na FT Chapter 416, co? Ano tak trochu je to podobná povídka, kterou mám rozepsanou. A ne... nekopíruju -.-. Já ji začala psát dřív než ten Chapter vyšel, ale nějak to nemůžu dopsat, takže mě nehejtujte, prosím za to, že kopíruju Chapter 416. To ani náhodou... Navíc... by to ani nešlo. Nedávalo by to smysl.
Tahle povídka se odehrává po Magické Olimpiádě a boji s Hvězdními duchy. Ale ano bude to trochu podobné, ale ne moc. Fakt, nezavrhujte tu povídku hned teď. Pokusím se jí do pololeních prázdnin dopsat, protože ve čtvrtek asi budu spát u Annie, ale ještě to nwm jistě... možná z pátka na sobotu ;D. Tak to chci dopsat ještě před tím, ale nebojte určitě tu do konce tejdne bude ;).

Chapter 416

26. ledna 2015 v 14:05 | *koudinkaaa* |  Já a Mé kecy
>>>>>>>>>>SPOILER!<<<<<<<<<<
Já vím, že o tom psali snad všichni, ale já si ten Chapter přečetla včera večer. A musím říct, že jsem z toho docela dost nervózní. Doufám, že Lucy Natsua stihne, ale tak trochu se obávám, že Natsu vážně odejde a všechno se zas posere. Ale i kdyby ho Lucy stihla tak si nemyslím, že by zůstal. Buď by šla Lucy s nimi a nebo... by Natsu poprosil Happyho, aby zůstal v Magnolii, ale tomu dávám hodně málo procent, že se to stane, protože Happy je Natsuův parťák.

Proč nebyl deníček?

23. ledna 2015 v 18:03 | *koudinkaaa* |  Já a Mé kecy
Slíbila jsem vám, že sem dám svůj deníček z hor... Dám nebojte, ale jsem nemocná, takže nwm, kdy ho sem přesně dám a moc se za to omlouvám... nemůžu ani psát povídky. Prostě nic a to mě štve.
No ne, že bych nemohla zas vůbec nic dělat. Vytvořila jsem takový random video, a jelikož tu dlouho nebyly moje videa tak ho vám sem dávám ;)... Užijte si ho ^^


Studentský život 9.díl

18. ledna 2015 v 14:48 | *koudinkaaa* |  Kapitolovky
Po hodně dlouhé neaktivitě a po lyžáku jsem zas napsala další díl ;D. Bylo to tam opravdu super. Ještě musím napsat poslední den. Nedivte se, že to nemám napsaný. Měli jsme diskotéku a přetáhli jsme večerku, takže jsem to nestihla napsat. No a pak jsme chtěli udělat Kanadskou noc, ale nevivedla se Q.Q. Taková škoda. Dám vám sem určitě ten deníček. Zítra s tím začnu ;)

Ty další díly budou trochu podle toho co jsem začila na lyžáku ;D. Aspoň mám náměť a nebojte... Ta kapitolovka na tu rodinku bude... Jen musím najít sešit, ve kterém mám napsaný začátek :D

Užijte si další díl :)

Hodně velká neaktivita pokračuje

8. ledna 2015 v 18:33 | *koudinkaaa* |  Já a Mé kecy
Za prvé se strašně moc omlouvám, že sem tady nedala zbývající obrázky za ostatní dny v prosinci. Neměla jsem tolik času jak jsem předpokládala. A pak jsem byla líná to hledat na fb, jelikož v novým notebooku nemám photofilter studio x.