Únor 2015

Je mi zima >.<

25. února 2015 v 19:33 | *koudinkaaa* |  Já a Mé kecy
Pardon, že tu nejsem a že jsem nepřidala žádnou povídku, ale jsem tak nějak nemocná a připadá mi, že je to asi ta nejhorší nemoc, kterou jsem zatím měla.
A potřebuju od vás pomoct. Jak mám zahnat ZIMU??!! Je mi strašná zima a mám na sobě 2 peřiny, silnou deku, ponožky a mikinu(pyžamo mám taky, nebojte) >.<... Fakt je to nepříjemný, kdyby někdo věděl jak se můžu zahřát tak mi to prosím vás napište do komentářů.
Vím, že je to divný, ale já si už vážně nevím rady q.q.
Předem děkuji za odpověď :)

[AMV]Angel with shotgun

15. února 2015 v 20:29 | *koudinkaaa* |  Já a Mé kecy
To je poprvé co jsem dělala nějaký AMVíčko a musím říct, že se povedlo. Teda doufám :D. Ale jak říkám zkusila jsem to a chtěla bych v tom pokračovat. Třeba za jeden měsíc bych mohla udělat jedno AMVíčko... Stejně to dělat nebudu :D. Znám se :D

Teď to jsi ty[Navia, GrayLu]

12. února 2015 v 18:02 | *koudinkaaa* |  Jednorázovky
Ano jak už tusíte :D. Není to povídka na NaLu, ale na Naviu[Natsu x Juvia] a GrayLu[Gray x Lucy]. Není to přesně můj styl, ale i tak doufám, že to bude aspoň trochu ke čtení :D. Tuhle povídku jsem psala 3 dny xD.

Teď vám chci říct, že překlad bude, ale ještě jsem to nedopřekládala, protože jsem líná xD. Zapomínám na to každým dnem, ale určitě to dopřekládám ;)

Páry: Natsu x Juvia, Gray x Lucy
Žánr: Romantika
Užijte si povídku :)

Neodcházej![NaLu]

1. února 2015 v 2:47 | *koudinkaaa* |  Jednorázovky
Tak tady je ta povídka, o které jsem vám říkala.
Omlouvám se za leden, ale byl konec pololetí a psali jsme samý písemky. Navíc jak byly předtím ty hory, tak jsme toho měli moc. Já ještě k tomu potom onemocněla. No... jedním slovem hrůza, prostě hrůza.
No a když už mluvím o vysvědčení jaký bylo :D. Já jsem se svým výkonem hodně spokojená. Na osmou třídu je to dobrý. 4 dvojky jsou super. A do konce školního roku bych mohla vytáhnout tu češtinu a chemii co říkáte? :D. Mám na to? :D. Uvidíme :D

A zas se omlouvám, že není deníček, ale museli jsme ho odevzdat ve škole a učitel mi ho stále nevrátil -.-, ake chystám překlad po dlouhých letech tak doufejte, že to do konce týdne přeložím :D

Pár: Natsu x Lucy
Žánry: Drama, romantika
Počet slov: 4761 slov. Lidi já se rozepsala jak hovado -.-
Užijte si povídku :)