Březen 2015

Jede se na volleyball :D

29. března 2015 v 13:26 | *koudinkaaa* |  Já a Mé kecy
Tak lidi, držte zítra palečky, protože jedem s holkama z volleyballu na turnaj, kde chceme skončit aspoň na 6 místě z 5 :DDD. Ne, nejsem debilní, ale tak nějak to řekla moje kamarádka a ono se to chytlo, takže... why not :DD. Třeba se to fakt stane 0.0 :DDDD.
Ale... my si chceme hlavně dobře zahrát jako na tréninku, ale tomu se nedá říkat trénink, protože, když začne hrabat jednomu tak pak i ostatním a hrajeme úplně na nic, ale to nevadí :DDD. Sranda přece musí být, ne?
A má to i světlou stránku... Zítra jede moje třída do Brna do Vidy! Do technického muzea... jasně, je to tam hezký, ale jet 3 hodiny do Brna a pak zpátky, navíc... bychom se vrátili v 6 večer a my se na úterý musíme učit hormonální soustavu, takže bych to nestíhala. A taky mě volleyball baví, tak je to pro mě i lepší.
Tak držte zítra palce hlavně, abych spala, protože máme sraz v 6:30 -.-, ale strašně se těším taky proto, že si možná dám Bubbletea x3333333333

Jak zkazit dokonalé ráno

28. března 2015 v 18:14 | *koudinkaaa* |  Jednorázovky
Tak tohle je takový začátek povídky, kterou dopíšu asi příští výkend, protože mě teď napadlo, že bych mohla napsat speciál na Velikonoce, když je tenhle svátek úplně nejlepší ze všech, viďte holky?
Už máte nějaký plán jak vytrolíte kluky, aby vás nevypráskali a nehodili do vany? Já ano ;D, ale neřeknu(promiňte), je to mega boží plán, který chystám od minulých Velikonoc, ale já vím, že to zas nějak podělám :D

Napište do komentu, jestli je to dobrý začátek, a jestli to nemám nějak přepsat :)

Já fakt nevím co mám psát první

28. března 2015 v 16:06 | *koudinkaaa* |  Já a Mé kecy
Lidi, mám hodně nápadů na povídky, ale nevím, kterou mám napsat jako první tak prosím... *Klikni* Je to anketa co mám napsat jako první. Je toho docela dost, ale... Já to držím v hlavě docela dost dlouho a pořád nevím co první tak prosím poraďte.
Děkuju!!! ^^

Studentský život 10.díl

27. března 2015 v 19:15 | *koudinkaaa* |  Kapitolovky
Tak další díl ^^. Jak jsem říkala, teď jak jsou na horách tak tam dávám vlastně moje zážitky :D. Akorát, že nás na pokoji bylo osm a ne 5. Jako bylo to trochu těsný, ale nám to nevadilo :D. Ale nejvíc jsem litovala toho, že holky zjistily, že píšu povídky a že mám blog, takže... jsem jim skoro každý večer předčítala dvě moje povídky. Jako smály se, ale co... mně to nijak nevadilo :D, protože jsem se u toho taky tlemila :DD.
Hele lidi... ta hra... no ehm... hráli jsme ji, ale já si podprsenku nesundala, jen svetr, boty a tričko a nic víc, protože jako.... nikdy bych se před našima klukama ze třídy nesvlíkla :D
Tak si užijte další díl ^^

Hello kitty||Kobato-chan :33

27. března 2015 v 15:06 | *koudinkaaa* |  Já a Mé kecy
Bože, konečně je to hotový! :D. Celý týden jsem na tom videu pracovala, ale konec je trochu blbý, protože jsem už byla trochu líná :D. Taky jsem na tom dělala celý týden každou volnou minutu :D
Tak co na to říkáte?????????


Vrať se k nám[NaLu] 15+

22. března 2015 v 17:54 | *koudinkaaa* |  Jednorázovky
No tady další takové manší úryvek, který mě napadl ve škole. Navazuje na minulý díl mangy "424 AVATAR", doufám, že jsem to řekla dobře. Ale jenom ten začátek. To, že se Gray přidal k temné straně jsem tam vůbec nedala. Prostě jsem to jakoby zapomenula, ale to snad nevadí.
Já nevím, proč pořád píšu o tom, že Lucy někam zdrhá. Klidně napište do komentářů, jestli je to pořád stejný děj.
Na místech, kde bude oslovení "malý dědeček" tak si domyslete jméno, já zrovna nevím jak se ten dědula jmenuje xD. A pak tam, kde bude "hlavní komentátor" tak tam si taky domyslete jméno. Ano, viděla jsem celý FT, ale nějaký jména si prostě nepamatuju, no... nějaký, většinu xD. Co se mnou naděláte xD.
Prosím vás, je to... ehm... zkusila jsem trochu bezcenzutovou povídku >///<. Já ani nevím proč, prostě se to tam hodilo >///<. A jestli to bude špatný tak se nedivte, jasný! Děkuji za pochopení.

Pár: Natsu x Lucy
Žánry: Romantika, komedie, ecchi
Užijte si povídku :)

Nezvládla jsem to[NaLu]

13. března 2015 v 18:46 | *koudinkaaa* |  Jednorázovky
Je to takový malý úryvek, který mě napadl ve škole. Nechtělo se mi k němu vymýšlet celý příběh, ale nemohla jsem nechat v hlavě, takže... :D.
Mám to z knížku, do které jsem se nehorázně zažrala, ale už ji mám skoro dočtenou tak je mi to líto q.q.
Ty čísla jsem si vymyslela... Hlavně těch 13% to jsem si vymyslela :D, takže v tom nehledejte nějakou vědu, prosím... děkuju :)

Žánr: Tragédie
Pár: NaLu
Užijte si úryvek ^^

FT NFL Chap 03 - part 2

7. března 2015 v 21:22 FT NFL Chapter 3.
Tak a po několika tisíce století vám přináším další překlad ^^. Trvalo to strašně dlouho já vím a moc se vám za to omlouvám q.q... Moc se mi do toho překládání nechtělo, ale musela jsem to dodělat a i když jsem poslouchala písničky tak jsem to dala celé bez překladače, takže to je důkaz, že jsem se v angličtině hodně zlepšila o.o. Ale teď na hodinách angličtiny spíš se chováme jak idioti a smějeme se s učitelkou tak nevím jak to, že jsem se v ní tak hodně zlepšila o.o. No to je jedno :D
Užijte si překlad ^^

Už neutíkej[NaLu]

7. března 2015 v 20:36 | *koudinkaaa* |  Jednorázovky
Tak vám přináším po několika století další povídku :). Tentokrát je to takové pokračování k minulé povídce, která byla na Natsu a Juviu. Zase se to otočí a zkončí to jako vždycky, ale bude to hodně těžký než se Lucy zase vrátí.
Trochu jsem to vzala z mangy, ale já už to měla vymyšlené, no fakt nekecám :D.
Je to mnohem delší než "první díl" a nevěděla jsem jak to mám zakončit, takže... kdyby ten konec byl nějak divný tak mě prosím vás omluvte, ale vážně jsem nevěděla jak to zakončit hlavně ten jejich rozhovor :/.
Chtěla jsem to napsat bez cenzuri, ale rozhodla jsem se, že to nechám do další povídky, kterou doufám, že začnu psát v pondělí, protože teď povídky píšu i přes týden, ale to asi vždy jen 10-20 minut, protože se pak musím jít učit.

Ještě vám chci říct, že na překladu se pracuje, ale minulý týden jsem byla nemocná a tenhle týden jsem toho měla ve škole hodně, zase jsme psali nehorázně moc písemek jen pátek byl pohodový den, ale to jsem měla fotbal a pak doma jsem padla do postele a hned usnula a pak se mi do ničeho nechtělo, takže mě vážně omluvte :/. Pokusím se vám to zas nějak vynahradit, ale ještě nevím jak dyštak, kdybyste o něčem věděli tak napište do komentářů :), děkuju ^^

Páry: NaLu a trochu Gruvia
Žánry: Romantika, drama
Info: Na začátku jsem taky trochu kopírovala od seriálu "How I met your mother" já teď ten seriál strašně žeru, takže :D.
Užijte si povídku ^^