Srpen 2015

Vrátila jsem se...

25. srpna 2015 v 22:05 | *koudinkaaa* |  Já a Mé kecy
Minna, jsem zpátky ze Slovenska už asi 3 dny :D
No nic, uvidím, co budu dneska večer dělat, musím dopsat tu povídku, ale chtěla bych i kreslit, hmm.. nevím, uvidíme :)

A teď na Slovensko

16. srpna 2015 v 17:39 | *koudinkaaa* |  Já a Mé kecy
Minna-san strašně moc se omlouvám, že jsem nic nepřidala od té doby, co jsem se vrátila z kempu, ale byla jsem strašně líná. Začala jsem psát novou povídku, ale ještě ji nemám dopsanou, takže se moc omlouvám.
No, ale teď jedu s rodiči na Slovensko a pak pojedeme asi na dva dny za známýma, takže tady nebudu ten týden určitě. Trochu mě štve, že strávím skoro poslední dny prázdnin s rodiči, ale co už, jsou tam termále tak to nějak vydržím :D. Ale zase nebude to sranda jako na kempu, ale na ten si musím počkat rok, no jo holt na skvělý věci si musím počkat c:
No nic, zítra v 6 hodin ráno odjíždím do Turčianských teplic, tak se mějte! :)

Jsem back :D

6. srpna 2015 v 15:31 | *koudinkaaa* |  Já a Mé kecy
Tak jsem zpátky z kempu a musím uznat, že to nebylo tak strašný, no.. teda první dva/tři dny to bylo strašný, ale pak jak přijela teta Hanka a její syn Pepa, tak už to bylo fajn. Tak jako samozřejmě jste pochopili, že jsme byly s kamarádkou jenom s Pepou, že ano, by the way je mu 27, takže si nic zlého nemyslete :D. Prostě s nim byla prdel, to ani nejde popsat jaká :DD. To byste tam museli být, ale ten kemp byl strašný taky, že se příští rok jede jinak, uff.. :D. Moc to nebudu rozepisovat, protože to byste ani nemohli uvěřit kolik blbostí jsem tam udělala(A někdy to bylo kvůli tomu, že jsem v sobě měla trochu víc alkoholu :D, ale pššt :D)