Říjen 2015

Je toho příliš

23. října 2015 v 20:44 | *koudinkaaa* |  Já a Mé kecy
Lidi na začátek bych se vám chtěla omluvit, že tady nejsem, ale nějak.. já toho mám opravdu hodně o.o. To je nehorázný, pomalu nestíhám ani svůj život. Vím budou prázdniny a ze začátku jsem vám to chtěla vynahradit, ale potom nám dal učitel češtiny nehoráznej úkol na sloh. Máme napsat svůj příběh a k tomu ho nakreslit, ale jedno plus to má... vyjde vám první OVA ke kapitolovce "Studentský život" :)
Vážně se moc omlouvám, že tady nejsem, ale jak jsem měla tenhle týden nabitej, tak jsem úplně zapomněla, že zítra jedem do národního a to zítra musím udělat matematickou olympiádu.
A co jak se vám daří ve škole? Já... no.. nestojí to za řeč, v žákovský mám pár jedniček a dvojek a mám pocit, že tam mám jednu 3 z fyziky, navíc jsme dneska psali z matiky! Velkou, vstupní písemnou práci, takže super a k tomu jsme ještě psali z chemie, vážně super, ne fakt oba palce nahoru!
Opravdu se omlouvám, že tady nejsem a všem se omlouvám těm, co mají objednanou povídku na přání.. snažím se psát vždycky, kdy mám čas, ale pustila jsem se do jedný a nemám nějak nápady :/. Je toho na mě prostě moc..........
(Vím, říkáte si: "Co budeš dělat na střední?! Tak jseš pitomá?!" Já vím, jsem a stydím se za to, ale aspoň jsem vám řekla jak to teď je... Moc se omlouvám :'()

Kemp[NaLu]

3. října 2015 v 22:07 | *koudinkaaa* |  Jednorázovky
Po dlouhý době jsem konečně napsala nějakou povídku, zase na NaLu a tentokrát taková oddechová :)
Omlouvám se všem lidem, kteří stále čekají na svoji povídku na přání, nebojte, určitě ji napíšu :), ale bude to chvilku trvat, protože ve škole je toho vážně hodně, příští týden máme písemek habaděj.. v jednom dni 3 písemky a zároveň jezdíme na různé akce, takže jsem ráda, když přijdu domů a aspoň si na 5 minut sednu

Pár: Natsu x Lucy
Žánry: Romantika, komedie
Doufám, že se povídka bude líbit :), užijte si ji ^-^