Kemp[NaLu]

3. října 2015 v 22:07 | *koudinkaaa* |  Jednorázovky
Po dlouhý době jsem konečně napsala nějakou povídku, zase na NaLu a tentokrát taková oddechová :)
Omlouvám se všem lidem, kteří stále čekají na svoji povídku na přání, nebojte, určitě ji napíšu :), ale bude to chvilku trvat, protože ve škole je toho vážně hodně, příští týden máme písemek habaděj.. v jednom dni 3 písemky a zároveň jezdíme na různé akce, takže jsem ráda, když přijdu domů a aspoň si na 5 minut sednu

Pár: Natsu x Lucy
Žánry: Romantika, komedie
Doufám, že se povídka bude líbit :), užijte si ji ^-^


  • Ráno v cechu:
Lucy stála před vchodem do cechu. Zívla si a pak vešla dovnitř. Dneska se moc nevyspala, protože bylo strašný horko, takže byla trochu rozmrzelá. A aby toho nebylo málo tak ji do hlavy zasáhla židle. Spadla na zem a všichni si toho okamžitě všimli. Všichni víme čí to byla práce.
Natsu s Grayem byli u Lucy jako první a snažili se ji vzkřísit. Ostatní k nim taky přiběhli a Wendy okamžitě začala léčit.
Natsuovi s Grayem naskočila husí kůže, protože za nimi stála naštvaná Erza a kolem ní byla temná aura. Vzala oba dva za vlasy a praštila je o jejich hlavy. Oba leželi na zemi a strašně se omlouvali.
Lucy už pomalu začala otevírat oči.
"Lucy-san!" křikla radostně Wendy. Lucy se chytla za hlavu, "Co se stalo?" optala se.
"Natsu-san a Gray-san tě trefili do hlavy židlí." vysvětlila. Kolem Lucy se taky objevila temná aura, teď vypadala úplně stejně jako Erza. Wendy se trochu lekla. Natsu s Grayem okamžitě přiběhli k Lucy, že se chtěli omluvit, ale když ji viděli tak chtěli okamžitě zdrhnout, ale dřív než to stačili udělat tak je Lucy chytla, Natsua za šálu a Graye za náhrdelník, trhla s nimi a oni spadli na zem. Naštvaně se na ně podívala, "Natsu, Grayi." ti dva jen nahlas polkli, nebylo ani možný jak moc se teď podobá Erze, "Neperte se tady takhle!! Víte, co se mohlo stát, vy kreténi?!! Kdyby tady nebyla Wendy mohla bych mít otřes mozku!!" zařvala na ně. Natsu s Grayem se celý třásli.
"L-L-Lucy, my-my se t-ti o-oml-lou-ouváme." pověděl Gray a Natsu je kývl. Lucy se nadechla a pak jim dupla na břicha a pak se na ně podívala, "Omluva přijata." pověděla mile a s úsměvem. Oba se strašně vyděsili. Lucy odešla k baru za Mirou a ostatní se rozutekli.
"To bylo divný." pronesl po chvilce Gray.
"Jo to bylo." souhlasil Natsu. Oba se sebrali ze země, odfrkli a zase šli od sebe.

Lucy seděla u baru, popíjela svůj jahodový koktejl a bavila se s Mirou. Natsu si přisedl k Lucy, nějak se bál dát ji ruku polem ramen, aby ho nepřehodila na zem. Když si ho Lucy všimla sklonila hlavu a otočila ji. Natsua to trochu překvapilo. Vstal a dal ji ruku kolem ramen, podíval se na ni, "Nemusíš být z toho smutná, byla jsi určitě rozmrzelá, viď?" Lucy jen kývla.
"Promiň," omluvila se, "já to tak nemyslela, jen.. jsem se špatně vyspala a tohle mě prostě dorazilo."
"Pohoda." a zazubil se, jak to on umí. Lucy se musela usmát. "Hej, nechtěla bys jít se mnou, Grayem, Erzou, Juviou a Wendy stanovat?" optal se hned.
"Stanovat?" divila se Lucy, "Ty chceš jet stanovat?"
"No, mohla by být sranda." Lucy se jen potichu zachichotala.
"Fajn, tak jo, počítej se mnou." souhlasila. Natsu se zaradoval a potom to utíkal říkal to ostatním. Lucy se musela zasmát. Zase se otočila na Miru, která měla na tváři ďábelský úsměv.
"Lucy, Lucy.."
"Co je?" zděsila se. Mira zvedla jedno obočí, "Ne! Já nic k Natsuovi necítím! A ty to moc dobře víš."
"No dobře." a Mira se zasmála. Lucy se naštvaně napila svého koktejlu.
"Lucy!" křikla Erza a přiběhla k ní. Lucy se na ni otočila. "Víš, ale o tom, že stanovat se jde ve 3 odpoledne?"
"Co? Dneska?!" zděsila se. Erza jen kývla. Lucy rychle vyskočila ze židle a utíkala domů jak namydlenej blesk.
  • Ve 3 hodiny odpoledne:
Byl čas odchodu a všichni stáli u Lucyiného domu. Natsu na ní zakřičel ať si pohne. Ona vylezla z okna a naštvaně na něj zařvala, že ji to měl říct dřív a ne dneska ráno a zase zalezla a dobalovala si. Ostatní se Natsuovi zasmáli. On na ně zařval, ale bylo to spíš směřováno na Graye. Začali se hádat, když se chtěli pustit do rvačky tak Lucy vyšla z domu a mohlo se vyrazit.
Měli namířeno do lesa, který je za Hargeonem, takže ještě museli jet vlakem, ale to byl ten nejmenší problém, no... aspoň pro všechno kromě Natsua. Ale ten teď přemluvil Happyho, aby ho tam vzal. Nikdo neměl nic proti. Domluvili se, že je Natsu počká v Hargeonu, protože on jediný ví, kde budou stanovat. Natsu teda odletěl společně s Happym a ostatní nastoupili do vlaku.

Když dorazili ostatní do Hargeonu Natsu už na ně čekal. Všichni vylezli z vlaku a mohlo se vyrazit. Cestou se Lucy ptala jak dlouho tam budou, protože Lucy nevěděla vůbec nic. Natsu stručně odpověděl: "10 dní."
Lucy se zděsila. Na 10 dní neměla dostatek oblečení. Povzdechla si a potom pokračovala v cestě.
Po cestě si všichni spolu povídali o tom jak to bude super. Lucy se do konverzace zapojila jen párkrát, protože měla trochu obavy, co když tam nebude ani nějaký potůček nebo rybník? Ono je strašný horko, je i dobře, že vyrazili takhle pozdě odpoledne.
Natsu si všiml, že Lucy se dlouho dobu nezapojuje do konverzace. Přišel k ní, dal ji ruku kolem ramen a pověděl: "Neboj se blízko té mýtinky, kde budem stanovat je rybník."
Lucy vykulila oči, jako kdyby ji četl myšlenky, ale potom s úsměvem kývla. Natsu ji úsměv oplatil a pak společně pokračovali v cestě.
  • Na mýtince:
Došli na mýtinku něco kolem 6 hodiny večer, ale všichni víme, že v létě 6 hodin večer vypadá jako 4 hodiny odpoledne.
Natsu vytáhl z tašky stan. Byl to ten velký, ve kterým jsou 3 ložnice. A lidí bylo 6, takže Erza hned rozdělila všechny na dvojice: "Grayi!" křikla, "Ty budeš spát s Natsuem. Lucy ty budeš s Juviou a já budu s Wendy."
"Erzo-san?" ozvala se Wendy, Erza se na ni otočila, "Myslíš, že je dobrý nápad, aby Gray-san spal společně s Natsuem-san?" optala se. Erza se otočila na ty dva a už se chtěli zase prát. Erza si povzdechla, "Fajn... tak teda Gray bude spát s Juviou a Natsu s Lucy."
"Počkat Erzo!" zařval Gray.
"Oh~ Gray-sama~" křikla nadšeně Juvia a hned chytla Graye za ruku.
Všichni s tím museli holt souhlasit a hned potom začali pomáhat Natsuovi se stanem.
Bylo to docela složitý, tak jako postavit takhle obří stan dá zabrat, ale Natsu se tam málem popral jak s Grayem tak s Erzou. Buď se ti tři hádali a nebo chtěli už začít bitku. Lucy s Juvií a Wendy je vždycky uklidnili, že je to jenom stavba stanu. Ti tři se teda uklidnili, ale trvalo to maximálně deset minut pak to začalo celé na novo.

Konečně ten stan postavili, trvalo jim to skoro dvě hodiny. Dvě hodiny a málem se u toho Natsu s Grayem a Erzou pozabíjeli. Lucy párkrát zakroutila hlavou a pak si do stanu šla dát věci, ale ještě zbývala otázka, která dvojice bude spát v jaké ložničce. Erza samozřejmě to rozházela: "Takže, Gray s Juvií budou spát v pravé ložničce, Natsu s Lucy uprostřed a já s Wendy v levé ložničce."
Všichni museli souhlasit, protože se chtěli dožít zítřka. Všichni toho měli plný zuby, ale chtěli si ještě udělat ohínek, takže Natsu s Wendy zašli pro dřevo a ostatní tam zůstali a udělali ohniště.
Lucy se kolem sebe rozhlédla a rozhodla se, že zajde obhlédnout terén.

Došla na menší útes, ze kterého by se dalo skákat do řeky, která byla pod útesem. Chtěla si skočit, ale neměla na sobě plavky a ručník. Sedla si na útes a koukla se na oblohu. Bylo 8 hodin večer, takže byl zrovna západ slunce. Bylo to opravdu okouzlující.
"Hoj Lucy." oslovil Natsu.
"Oh Natsu." otočila se na něj.
"Co tady děláš?" optal se.
"Jen jsem se chtěla kouknout, co tady všechno je." vysvětlila, Natsu jenom kývl a potom Lucy řekl ať už jde, že už je oheň. Lucy kývla zvedla se a společně s Natsuem odcházeli na mýtinku.
"Proč jsi nikomu neřekla, že jdeš na obhlídku?"
"Já trochu zapomněla." a nervózně se usmála.
"Musíš nám říct, když někam zas půjdeš, dobře?"
"Emm... fajn..?" Lucy to připadalo divný, že se k ní Natsu choval takhle starostlivě.

Když došli na mýtinku tak všichni ostatní už seděli u ohně a ohřívali se. Juvia byla úplně natlačená na Graye. Wendy si opékala marshmallow a Erza jedla jahodový dortík. Lucy se trochu zarazila, kde mohla vzít jahodový dortík? No jo to je naše Erza :D.
Natsu s Lucy si přisedli k ohni a zadívali se do něj.
"Tak konečně jste tady." pověděl Gray, vstal a šel do stanu. Chvilku tam štrachal a něco hledal. Všichni se na sebe koukli, protože nevěděli o co jde.
Gray vylezl ze stanu a v pravé ruce měl rum a v levé fernet. Lucy vykulila oči, "Kdes to vzal?"
"Mira mi to dala."
"Mira?" divila se Erza.
"Jo, říkala, že když už jedem stanovat tak ať si to pořádně užijeme. Tak... kdo si dá?" zeptal se hned. Nikdo se zatím nehlásil. Gray tedy pokrčil rameny a otevřel fernet a hned se napil. Lucy si povzdechla, "Dej to sem." pronesla a Gray ji to hned podal. Všichni se na ni koukli jako "the fuck, ona se napije?" Tak si Lucy taky lokla a pak pověděla: "Víš co Grayi, necháme to kolovat a všichni si budou pomalu cucat."
"Dobrej nápad Lucy." souhlasil Gray. Lucy to teda dala Natsuovi, který se na to kouknul trochu vyděšeně, ale když se napila Lucy tak se napil taky, no a pak už to šlo. Jediná Wendy nepila, protože nebyla plnoletá, ale všichni říkali, že si může malej lok dát. Wendy si teda jen párkrát cucla, ale ne moc.

Bylo něco kolem půlnoci a Wendy společně s Juviou už dávno spaly. Ostatní ještě zůstali u ohně, ale už tam nic nekolovalo, protože vypili jak rum tak fernet. Taky, že všichni byli opilí a bylo to i vidět. Smáli se a povídali si.
Erza s Grayem se po chvilce rozhodli, že si už půjdou taky lehnout. U ohně teda zůstala jen Lucy s Natsuem. Těm to nějak nevadilo, pořád si měli co povídat, zatím.
Najednou nastalo trapné ticho. Lucy si dala ruce kolem pasu.
"Je ti ziminka?" optal se Natsu. Lucy jen kývla. Natsu pokrčil rameny a přisunul se k Lucy, ta se trochu lekla, "Co to děláš?!"
"Hm? Je ti ziminka musím tě nějak zahřát, ne?" úplně se k Lucy přitisknul, okamžitě pocítila teplo, takže už neodporovala. Oba se dívali do ohně.
"Ještě nejsi unavená?" zeptal se. Lucy zakroutila hlavou a pořád se dívala do ohně. Natsu se chvilku koukal na ni a pak se zase zadíval do ohně.
"Dneska jak Gray vytáhnul ten chlast tak jsem si myslela, že si dělá srandu."
"Ale dala sis jako první." zasmál se Natsu.
"Jo, potřebovala jsem se odreagovat."
"A tak ses musela napít?"
"Jo!" křikla.
"Lucy." oslovil ji, ta se na něj otočila a Natsu ji vmžiku políbil. Lucy to zezačátku překvapilo, ale potom se taky zapojila do líbání.

Lucy se probudila a hned se chytla za hlavu, "Au, kolik jsem toho včera vypila?" optala se sama sebe. Držela si deku nad hrudníkem a pomalu si sedla. "Ale počkat... jak to, že jsem nahá." a koukla se vedle sebe. Vedle ní si to pochrupoval Natsu a po celé ložničce bylo rozházené oblečení.
Lucy se potichu a opatrně oblékla, no dala si jen kalhotky, podprsenku a velké tričko. Pomalu vylezla z ložničky a i ze stanu. Vzhůru byla jenom Erza a Juvia.
"Oh, ohayo Lucy." pozdravila ji Erza.
"O-Ohayo Erzo, Juvio." oplatila ji pozdrav.
"Hele Lucy, když si to budete chtít s Natsuem zase rozdat tak prosím.. ne ve stanu, protože mě to vzbudilo."
"A-A kolikrát." zajímalo Lucy.
"Třikrát." prozradila Juvia. Erza s Lucy se na ni koukli, "No co, Juviu to vzbudilo taky."
Lucy si povzdychla a prohrábla si vlasy.
"Pořád: Natsu! Natsu! Ach, Natsu víc!" provokovala Erza.
"Erzo!!" křikla naštvaně Lucy.
"No co.. nemohla jsem usnout, u tohohle fakt ne." a zasmála se, ale Lucy ji chtěla zabít.
"Co já?" vyšel Natsu se slovy ze stanu. Lucy se na něj otočila. "Ohayo Lucy." a usmál se na ni. Lucy si povzdechla a pak přišla k Natsuovi, "Natsu.. můžeme si promluvit? Osamotě?" Natsu jen kývl.
Když došli na útes tak se Lucy postavila před Natsua a spustila: "Natsu... já, já nechci, aby to mezi námi nějak skřípalo, jsi můj kamarád a mám tě ráda, ale ta noc... byla.."
"Úžasná, já vím." skočil ji do řeči. Lucy se kousla do rtu, nechtěla Natsuovi nijak ublížit.
"Ta noc, byla pouhý úlet."
"Jak to myslíš?" nechápal. Lucy přemýšlela, jak to říct šetrně, aby to Natsu nepochopil zle.
"No, prostě.. kdybych byla střízlivá tak bych to neudělala. Oba jsme byli opilí a ani jsme nevěděli, co děláme." Natsu se narovnal.
"Počkej, tím chceš říct, že... to nebylo citový?"
"Asi tak... byl to jenom úlet." Natsu se otočil a byl na odchodu, "Natsu! Počkej, prosím!" křikla za ním Lucy. On se, ale neotáčel. Lucy si povzdechla a pak se za ním rozeběhla.
Když byla u něj chytla ho za ruku, aby se na ni otočil, ale on svou ruku vytrhl(nwm jak to jinak napsat). "Lucy, nech mě být." pověděl a zase odcházel.
"Natsu! Já nechtěla, aby se to takhle pokazilo, ale víš, co dělá s lidma alkohol, ne?"
"Ale taky se říká, že když si opilá tak říkáš pravdu!" křikl Natsu. Lucy vykulila oči, "Tak co Lucy? Byla to pravda?" Lucy se dívala Natsuovi do obličeje, byl naštvaný. Ona se na něj s pootevřenou pusou dívala a měla na krajíčku, nevěděla co říct, jen malinko zakroutila hlavou. Natsu jen odfrkl a otočil se na odchod. Lucy spadla na kolena a dívala se do země.

Natsu naštvaně došel na mýtinku, vešel do stanu a začal vyhazovat z jeho ložničky svoje věci. Všichni už byli na nohách, takže rovnou přišli za Natsuem.
"Erzo ty teď spíš s Lucy, já budu spát s Wendy." pověděl.
"Počkat, co? Proč?" nechápala.
"Se zeptej Lucy."
Erza chtěla něco říct, ale nevěděla co. Natsu vlezl do Erziné ložnicky a vyhazoval její věci a dával je k Lucy.
Lucy po chvilce přišla a rozhlédla se kolem sebe, všichni seděli u ohniště a dávali si oběd. Lucy si nenápadně sedla vedle Erzy, ta si ji samozřejmě hned všimla. Rychle ji vzala za ruku a odtáhla někam pryč.

"Erzo, co to děláš?" optala se Lucy. Erza nic neřekla jen se zastavila a otočila se na Lucy.
"Lucy sakra, co se stalo?!" Lucy se trochu vyděsila, "Proč se Natsu přestěhoval, do mojí ložnice a mě dal k tobě?!"
Lucy sklonila hlavu, "Já, já.. mu musela říct, že to byl jenom úlet."
"Lucy sakra.. nevidíš, že Natsu k tobě něco cítí? Něco víc než přátelství?"
"To je jeho blbost, že to cítí takhle. On je pro mě jenom kamarád."
"I tak jsi ho neměla tak zranit."
"Zranit?! Erzo já se to snažila říct, co nejšetrněji! To je jeho chyba, že to nedokáže ustát!"
"A jak by ses cítila ty, kdyby ti tohle někdo řekl?" vychrlila na ni Erza. Lucy to zarazilo a pak sklonila hlavu a koukala se do země, "Já tohle nikdy nezažila..." špitla.
"Každý to musel aspoň jednou zažít."
"Ale já ne, jasný! Skoro celý život jsem prožila v sídle a nemohla jsem vůbec ven, a když jsem se přidala k Fairy Tailu tak se mi to nestalo!" křikla, "Promiň Erzo, nechtěla jsem na tebe křičet."
"To nevadí. Ale musíte si to s Natsuem vyřešit, protože nechceme tady žádnou negativní náladu, dobře?" Lucy jen kývla, "Fajn, večer půjdeme s ostatními do nejbližší vesnici, abychom zjistili, jestli tam není nějaká hospoda a vy si to mezitím vyřešíte, souhlas?" Lucy zase jenom kývla.
Lucy se po chvilce otočila a byla na odchodu.
  • Večer:
Erza s ostatními odešli do nejbližší vesničky se kouknout po nějaké hospodě(pardon, ale takhle je to u nás na kempu hned první den :D. Postavíme stany a jdeme se kouknout po nejbližší hospodě :D).
Jenom Lucy s Natsuem zůstali u stanu. Lucy byla rozhodnutá to s Natsuem urovnat, ale nevěděla jak začít. Začala přemýšlet, co by měla říct jako první.
"Natsu.." oslovila ho. Natsu se na ni ani neotočil. Lucy si povzdechla a pak sputila, "Já se ti omlouvám, že jsem tě zranila, ale-" nestihla to doříct, protože ji Natsu políbil. Lucy zmrzla na místě, tohle vůbec nečekala, myslela si, že je na ni Natsu naštvaný.
"Lucy..." oslovil ji po polibku, "Ze začátku jsem na tebe byl docela dost naštvaný, ale.. celý den jsem o tom přemýšlel a mělo mě napadnout, že ke mně nebudeš cítit to samý, co já k tobě."
"Jak.. jak to myslíš?" optala se Lucy.
"Lucy, já tě miluju.. už hodně dlouho, ale bál jsem se ti to říct, kvůli tomu, že mě odmítneš, a že mi řekneš, že ke mně nic takovýho necítíš. Teď jsem ti to řekl jenom proto, abych se už netrápil." na chvilku se odmlčel, "Jdu za ostatními." a odešel. Lucy pořád stála na místě a koukala na Natsua jak odchází, asi po 10ti minutách se vzpamatovala a utekla na útes.

Bylo asi půl 11 v noci a Erza s ostatními dorazili ke stanu. Když tam došli tak si Erza zašla do ložničky pro bundu, protože ji byla trochu zima a nebyl rozdělaný oheň.
Po chvilce Erza rychle vyběhla ze stanu a křikla: "Není tady někde Lucy?!"
Všichni se kolem sebe rozhlédli, ale protože byli všichni už trochu přiopilí tak.. No vždyť to všichni znáte. Erza protočila oči vsloup a pak ji napadlo, kde by Lucy mohla být. Bez jakýchkoli jiných slov se rozeběhla směrem k útesu.
Natsu tentokrát moc nepil a rozhodnul se, že bude Erzu potichu sledovat.

Erza doběhla na útes a oddechla si, když tam uviděla Lucy jak tam sedí. Natsu se schoval za strom.
Erza si přisedla k Lucy a objala ji. Lucy se do očí hrnuly slzy. Po chvilce propukla v pláč a Erza ji ještě víc objala.
Erza se ji po chvilce zeptala, co se stalo. Lucy tam ještě chvilku brečela a potom se trochu uklidnila a všechno Erze řekla a na konec dodala: "Já nevím, co mám dělat.. Mám Natsua ráda, ale nevím, jestli k němu cítím něco víc nebo jenom kamarádství." a zase se rozbrečela. Erza si povzdechla a začala Lucy utěšovat. Natsuovi to stačilo a odešel zpátky ke stanu.
"Lucy.." začala Erza, "Musíš se rozhodnout.. Natsu tady byl vždy pro tebe. Tak mi neříkej, že k němu cítíš jenom přátelství."
Lucy se nad tím zamyslela a podívala se na hvězdy. Vzpomněla se na všechny ty chvíle, které strávila s Natsuem.. prakticky spolu byli každý den. Pořád nad tím přemýšlela.
"I kdybych mu to řekla.. nemluví se mnou, nevím, jestli by to něco změnilo."
"Změnilo.. konečně byste se dali dohromady."
"Jak konečně?" divila se Lucy, ale Erza to nějak zakecala.
  • V průběhu 10ti dnů:
Během tě 10ti dnů se Natsu s Lucy skoro vůbec nebavil.. byl na ni jak naštvaný, tak nechtěl být znovu odmítnutý, ale pro Lucy to bylo něco hroznýho, když mu to chtěla říct, tak on si vždycky našel něco na práci. Lucy si vždycky povzdechla a po dvou dnech to vzdala... Počká si až se s Natsuem opijou, aby mu to mohla říct. Jenže to může trvat docela dlouho, protože Natsu už s nimi nezůstává sedět u ohně, na druhou stranu.. Lucy zase s nimi nechodí do hospody, což je taky trochu blbý.
Oba se baví jenom, když nejsou spolu a ostatní to trochu štve, nejvíc Erzu.
Ta se vsadila s Mirou, že je dá, tady na stanech, dohromady a zatím se to vyvíjí špatně. Nechtěla prohrát, protože, kdyby prohrála tak by Miře musela vyklopit všechno o Jellaldovi, jestli s ním byla na rande a tak.. Takže je musela rychle dát dohromady.
  • Poslední večer:
Erza přemluvila Natsua, aby si k ni sednul k ohni. Z donucení to přijal. Sedl vedle Wendy, ale to bylo zároveň naproti Lucy, chtěl si přesednout, ale nikde jinde nebylo místo, tak se aspoň snažil dívat jinam a ne na ni.
Gray po chvilce vytáhnul ze stanu další flašký s pitím. V jedné byla zelená a v druhé bílý rum. Zase to dal kolovat, aby se každý napil, ale.. Erza, Gray a Juvia si jen ucucávali a nechali Natsua s Lucy, aby se hodně napili. Wendy tentokrát nepila vůbec.
Zabralo to.. Natsu s Lucy se opili.. Všichni řekli, že si jdou lehnout a u ohně zůstala zase jenom Lucy s Natsuem. Oba se za začátku koukali někam jinam, ale potom to Lucy trklo, tohle je její příležitost.
Přisedla si k Natsuovi, ten se na ni ani nepodíval. Lucy si povzdechla a potom mu otočila tvář, aby se ji koukal do očí. Chvilku se jeden druhému dívali do očí a potom Lucy Natsua políbila. Natsu nevěděl, co má dělat, ale potom se do polibku taky zapojil.
"Natsu.. ty blbe!" křikla, když se dolíbali, "Já tě taky miluju.. dlouho jsem o tom přemýšlela a potom jsem si uvědomila, žes byl vždycky se mnou, vždycky jsi mi pomáhal a všechno ostatní.. Nezapomněl si na mě ani, když se Lissana vrátila z Edolasu. Prostě.. vždycky jsi tu byl pro mě a já.. já tě miluju."
Sice byli oba opilí, ale tohle zatím vnímali. Natsu se pousmál a potom rychle Lucy políbil.
  • Ráno:
Když se všichni ráno probudili tak automaticky začali balit. Asi tak po půl hodině si uvědomili, že nikde nevidí Natsua s Lucy. Vůbec nevěděli, kde jsou. Začali hledat úplně všude, Erza zašla na útes, ale tam Lucy nebyla. Když už všichni začali vyšilovat tak se Natsu s Lucy objevili, Lucy měla na sobě dlouhý tričko a Natsu měl jenom kalhoty.
"Dobrý ráno." pozdravili oba najednou. Všichni se na ně otočili.
"Dobrý ráno? Dobrý ráno?!" vykřikla Erza. Natsu s Lucy se objali, protože se oba lekli. Erza se zarazila.. "Počkat." pověděla a potom si je pořádně prohlédla. Takových detailů si všimla a pak se ji rozzářily oči: "Vy spolu chodíte!" křikla.
"Co? Nevím o čem to mluvíš. To není pravda." mluvili jeden přes druhého. Erza se na ně koukala jako: "Are serious?" a zvedla jedno obočí. Lucy s Natsuem si povzdechli a potom jim to řekli. Všichni začali skákat radostí a začali je objímat. Natsu s Lucy chtěli utéct, ale nemohli se dostat z toho objetí. No, ale tohle bylo ještě dobrý.. Trochu se báli jaký to bude až to řeknou v cechu, určitě na ně všichni skočí a oba budou rádi, že můžou dýchat.
Když měli všechno sbaleno tak se mohlo vyrazit zpátky do Magnolie. Natsu tentokrát jel vlakem, protože chtěl být pořád s Lucy. Když Natsu, ve vlaku, ležel Lucy v klíně tak ona ho hladila ve vlasech a usmívala se na něj.. Byla opravdu ráda, že si uvědomila, že ho miluje a že s ním chce být.

~END~
 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Sumiko Shiroo Sumiko Shiroo | 3. října 2015 v 22:33 | Reagovat

Máš to vážně pěkný. A i dobrý nápad. :) Jen si dávej pozor na opakovaní slov. Pak to snižuje kvalitu povídky. :) A ještě jedna rada, která i mě strašně pomáhá. Když dopíšeš povídku, nech jí tak den "uležet" a přečti si jí celou znovu na druhý den. Najdeš tam hodně chyb, kterých si při psaní nevšimneš. :) Neber to jako nějakou kritiku, ale jako radu do budoucna. :)

2 Matej Matej | 3. října 2015 v 23:08 | Reagovat

Hehe zase ďalšia skvelá poviedka ^^ a ešte keď sa k tomu pusti niečo takéto https://www.youtube.com/watch?v=87uSvERswVw tak sa to číta ešte lepšie až na pár chybičiek bola asi jedna z najlepších jednorazoviek :)

3 koudynkaaa koudynkaaa | 4. října 2015 v 12:06 | Reagovat

[1]: Jáj, moc děkuju, za radu OWO, moc děkuju, určitě až budu psát další povídky, tak se tím budu řídit, moc ti děkuju :33

[2]: Za ty chybky se strašně omlouvám :(.. příště už to snad bude lepší, ještě jednou se za ty chyby omlouvám :(
Ale i tak jsem ráda, že se povídka líbil ^-^

4 Aria Aria | Web | 4. října 2015 v 12:51 | Reagovat

Skvělá povídka, musela jsem se opravdu smát. Skvělá jednorázovka :)

5 Alida Alida | Web | 4. října 2015 v 16:35 | Reagovat

Úžasné, jako vždy! Píšeš skvěle!

6 koudynkaaa koudynkaaa | 5. října 2015 v 17:40 | Reagovat

[4]: Děkuju, jsem ráda, že se povídka líbila :33

[5]: Ale notak.. >//< děkuju moc moc moc!!!

7 Alča H. Alča H. | E-mail | 11. října 2015 v 21:49 | Reagovat

Fakt MEGA povídka! Úžasně promakaná, já tyhle tvoje povídky zbožňuju! ^^ x3.

8 koudynkaaa koudynkaaa | 12. října 2015 v 15:52 | Reagovat

[7]: No nwm, jestli byla tak dobrá.. tohle byla spíš taková oddechová, ale jsem ráda, že se líbila >w<
Tak to jsem ráda :'333

9 Asamika Asamika | 27. listopadu 2015 v 15:27 | Reagovat

Fakt pěkný chvílema jsem si musela i zacpávat pusu rukou abych se nechechtala na celý barák xD

10 koudynkaaa koudynkaaa | 3. prosince 2015 v 14:48 | Reagovat

[9]: Ty ses u toho i smála?! :D Tak to je super, jsem hrozně ráda, že se ti povídka líbila x3333

11 klaudia klaudia | 21. srpna 2016 v 15:35 | Reagovat

Proste neuveritelne :) mas krasne poviedky. Nemozem sa dockat dalsich. Prosim skusila by si napisat aj na par Gray a Lucy :D je to moj dalsi oblubeny

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama