Listopad 2015

Nevím jak to bude dál

28. listopadu 2015 v 20:42 | *koudinkaaa* |  Já a Mé kecy
Tak a je to tady.. zase omluvy, že tady nejsem. Opravdu se za to omlouvám :(. Říkám to furt, je toho na mě moc a už jsem se asi měsíc pořádně nevyspala. Dneska jsem byla celý den taková mátožná a vůbec nic nedělala, protože... to nešlo a to musím udělat pozvánky na svoje narozky.. Navíc už od zítřka to bude až do pátku pořád jedna a ta samá písnička, už asi čtvrtej TÝDEN!! Ne, chápete.. každý den je to stejný. Přijdu domů ze školy, jdu se učit a jdu spát. Každý den už asi měsíc. Každej den něco píšeme a já mám ještě kroužky. Příští týden to začne všechno na novo a to nemám úkol do keramičky... Zajímá mě jak to stihnu, když jsem dneska byla tak nehorázně líná a ZASE nic neudělala. Já se za tu svoji lenost nesnáším. Snažila jsem se i psát povídku na přání, ale... prostě.. já jsem vážně unavená. Ani vyspat mě sestra nenechala a to se vážně potřebuju pořádně vyspat, takže si budu muset prožít další týden se stejnou písničkou a potom se zkusit vyspat, ale stejně si myslím, že se zase nevyspím. Aspoň, že nemáme žádný projekty, ale už začneme psát slohovku to je jediný plus. Bude to na vypravování, takže něco opíšu ze svých povídek.
A ještě přemýšlím, že bych to udělala jako minulý rok, že bych každý den v prosinci vydala jeden článek, aby byla aspoň nějaká ta aktivita.. Bude hrozný týden, moje narozeniny, čerti, oslava narozenin, písemky, písemky, Vánoce, Nový rok. Jo to bych mohla, tak jo :).. Zkusím to, podle toho jestli budu mít čas, ale ráda bych tady zase přidala něco od věci a pohodovýho.
Dobře... Přežijte příští týden a užijte si čerty!! Ve škole je budeme dělat a já jdu za anděla, nakonec.. Tak se mějte :)

Studentský život - OVA 1

22. listopadu 2015 v 13:16 | *koudinkaaa* |  OVA
Minna!!! CX, jsem zase na chvilku zpátky, abych sem dala tu ovu, doufám, že se bude líbit cx. Je to spíš takový úryvek, který mě jen tak napadl a ano, vím, že ten konec je hodně otevřený, ale nechtělo se mi to rozepisovat, když je to jenom ova, takže jsem to nechala takhle, doufám, že to nevadí :).
Na povídkách na přání stále pracuju, nebojte :), ale teď jsem toho měla moc 0.0, dneska se pokusím zase trochu něco napsat ;)
Ale teď si užijte ovu, doufám, že se bude líbit x3333

Kapitolovky - rozcestník

22. listopadu 2015 v 13:08 | *koudinkaaa* |  Kapitolovky