Studentský život - OVA 1

22. listopadu 2015 v 13:16 | *koudinkaaa* |  OVA
Minna!!! CX, jsem zase na chvilku zpátky, abych sem dala tu ovu, doufám, že se bude líbit cx. Je to spíš takový úryvek, který mě jen tak napadl a ano, vím, že ten konec je hodně otevřený, ale nechtělo se mi to rozepisovat, když je to jenom ova, takže jsem to nechala takhle, doufám, že to nevadí :).
Na povídkách na přání stále pracuju, nebojte :), ale teď jsem toho měla moc 0.0, dneska se pokusím zase trochu něco napsat ;)
Ale teď si užijte ovu, doufám, že se bude líbit x3333


  • Ráno před školou:
Celá Lucyina třída byla nastoupená před školou a čekala až přijede autobus. Měli totiž jet na třídní výlet. Všichni se strašně těšili, ale Lucy asi nejvíc. Měli jet k horkým pramenům a Lucy tam nebyla asi už 3 roky. Těšila se, že se konečně po dlouhé době uvolní. Měla toho až po krk. Škola nebyla ten největší problém, ale to co ji otec prozradil, když ji volal na horách, tak to ji ze začátku znepokojovalo nejvíc. Potom naštěstí našla, společně s Natsuem, řešení. Nejdřív si myslela, že žertuje, ale na konec to byl docela i dobrý nápad. Jenže všechno musí mít nějakej háček. Lucyin otec nechal jednoho z jeho zaměstnanců, aby je sledoval, jestli spolu opravdu chodí(Já vím hodně velký spoilery, ale to se ještě dozvíte, omlouvám se). Takže i ve škole museli dělat, že spolu chodí, ale pravdu řekli jenom Erze, Grayovi, Juvii, Jellaldovi a Miře. Mira myslela, že bude brečet, měla z nich takovou radost. Natsu s Lucy to radši nechali být.
Lucy nad tím pořád přemýšlela a měla skloněnou hlavu. Najednou ji Natsu chytl za ruku. Lucy se trochu probrala a koukla se na něho. Ten se na ni jenom usmál jak to on umí. Lucy se trochu začervenala a musela se taky usmát.
Když konečně autobus přijel tak si všichni nastoupili a Lucy si samozřejmě sedla s Natsuem. Ona seděla u okna, protože byla pořád ještě trochu unavená. Šla spát docela pozdě, protože ještě musela udělat jeden referát, na který úplně zapomněla. Vzpomněla si na něj, když zrovna šla spát, takže asi do půlnoci byla vzhůru a dělala referát.
Potom, když konečně měla referát hotovej tak ji někdo vlezl do bytu. Lucy slyšela, že ji někdo odemiká hlavní dveře. Pomalu vykoukla z pokoje a zjistila, že je to Natsu. Samozřejmě na něho začala nadávat, co ji leze do bytu. Taky mu říkala, aby vypadl, ale on to stejně neudělal a nakonec u Lucy přespal. Ale šli spát asi něco kolem druhé hodiny ráno, protože si začali povídat.
Natsu s Lucy byli strašně unavení, takže v autobuse se jim zavírali oči. První usnula Lucy, když vjeli do zatáčky tak ji hlava spadla na Natsuovo rameno, ten se na ni jenom podíval a musel se usmát.
O chvilku později usnul i Natsu. Všichni si toho všimli, protože nebyl slyšet a Natsu je slyšet vždycky nejvíc. Když je Mira viděla, jak spí tak rychle vzala mobil a vyfotila je. Rychle tu fotku dala na Facebook, Instagram, no prostě všude. Div, že ji nezačala téct krev z nosu.

Natsu s Lucy prospali celou cestu, takže se probudili až na místě. Oba si zívli, protáhli se a vyšli z autobusu.
Všichni si vzali svoje věci a potom čekali, co jim řekne paní profesorka. Ta jim jen dala klíče od jejich pokojů a řekla ať si vybalí, že si program řeknou u oběda. Každý tomu porozuměl a šli do svých pokojů.

Lucy byla na pokoji s Erzou, tentokrát museli být na pokojích ve dvou. Dívky si vybalovali, když v tom někdo zaklepal na dveře.
"Nebude to tvůj kluk Lucy?" zasmála se Erza.
"Erzo nech toho! Přece jsme vám to vysvětlili!" křikla Lucy.
"No jo no jo.. já jen tak, pro zábavu chápeš." Lucy jen odfrkla a zase se vrátila k vybalování. Erza mezitím otevřela dveře.
"Lucy můžeme si promluvit?" Erza měla pravdu, skutečně to byl Natsu. Lucy se zvedla a šla za Natsuem na chodbu.
"Co je Natsu?"
"Už jsi byla na facebooku?"
Lucy to trochu zarazilo a hned si vzala mobil, "Někdo mě označil na fotce...?" a koukla se na Natsua, "Cos tam dal na fotku?"
"Já žádnou!" hájil se, "To Mira!"
Když Lucy uviděla tu fotku tak se zděsila. Vůbec nevěděla co na to říct.
"Mira... tam dala fotku, jak jsme usnuli v autobusu?" Natsu jen kývl, "Podívej na ty komentáře. "Jste spolu tak roztomilý!", "No jo sluší vám to Cx" a další takový."
"A vidělas ten popisek?" pronesl Natsu. Lucy se ihned koukla a zase se zděsila, "To si dělá srandu.. MIRO!!" zařvala přes celý patro. Natsu se ji tak lekl až mu z toho naskočila husí kůže, ale hned potom se ji snažil uklidnit, "Lucy klid... Klid. Prosím tě, no tak Mira dala na facebook naši fotku, no a co."
"No a co? No a CO?!! Natsu, na to Mira neměla žádné právo! Víš jak je to ponižující?"
"Podle mě to není ponižující a... navíc jsi tam fakt roztomilá." Natsu se nervózně škrábal na tváři a zároveň se červenal, když to říkal. Lucy se aspoň uklidnila a koukala na něho. Po chvilce ji došlo, co řekl a začala se červenat taky. Schválně otočila hlavu od Natsua, aby neviděl jak moc se červená.
"N-No my-myslím, že si půjdu dovybalit." a práskla dveřmi. Natsu si s úsměvem povzdechl a odešel do svého pokoje.

Lucy zabouchla dveře od pokoje a hned se snažila uklidnit. Srdce ji bylo jak splašené a krev ji proudila do tváří. Začala se ovívat rukama a skákat, aby už nebyla červená, ale nepomáhalo to.
"Lucy?" přišla k ní Erza. Lucy se na ni ani kouknout nechtěla jak byla červená. Erza se ji snažila pohlédnout do tváře, ale na Lucyiny obrané manévry neměla. Povzdechla si a otočila se, "No tak ti asi nedám čokoládové bonbóny, které jsem ti přivezla."
"P-Počkej.." pronesla potichu Lucy. Erza se na ni otočila. Po chvilku Lucy vykřikla: "Natsu řekl, že jsem roztomilá!!" a zase si obličej zakryla rukama. Erza se usmála, vytáhla čokoládový bonbóny a donesla je Lucy. Ta se nejdřív podívala na ty bonbóny a teprve potom na Erzu, která se na ni usmívala, "No jen si vem." pronesla po chvilce.
"Děkuju." poděkovala Lucy a vzala si jeden, "Erzo..? Prosím, neříkej to nikomu."
"Co? To co ti řekl Natsu?" Lucy, ještě s červenými líčky, kývla. Erza se na ni usmála, "Neboj.. slibuju, že to nikomu neřeknu." Lucy ji poděkovala a potom si šla dovybalit.
Erza si rychle vzala mobil a napsala tu věc s Natsuem a Lucy Miře. Erza věděla, že když ji to řekne tak to vyslepičí všem a to chtěla.

Byl tu večer, a protože jsou studenti u horkých pramenů tak do nich museli jít relaxovat. Samozřejmě, že tady byly dvě místnosti horkých pramenů, jedna pro kluky a druhá pro holky.
Natsu byl do těch pramenů tak natěšenej, že šel napřed. Ale to neměl dělat, protože jeho spolužáci si z něj nějak chtěli vystřelit a tohle byla nejlepší příležitost. Prohodili cedule "kluci" a "holky", takže Natsu místo do klučičí místnosti vešel do holčičí místnosti. Kluci potom ty cedule zase prohodili a čekali, která z holek přijde jako první.
Lucy byla taky úplně natěšená, protože v horkých pramenech Lucy nebyla víc jak 3 roky, takže taky šla napřed a rychle vběhla do holčičí místnosti. Kluci se jen zasmáli.

Natsu si v klidu seděl ve vodě a relaxoval. Najednou uslyšel kroky, usoudil, že jsou to kluci.
"No kluci, kde jste? Já už tady jsem-"
"KYAAA!!!!!" křikla Lucy a hodila po Natsuovi dřevěný kýbl a zasáhl ho přímo do hlavy.
"Au!! Lucy!! A navíc.. co tady děláš?!"
"Já co tady dělám?! Ty co tady děláš, tady je holčičí místnost!!"
"To je blbo-" zarazil se.. až teď si uvědomil, že kluci šli před ním, "Ty vole." a chytnul se za čelo.
"No tak vypadni!!" zařvala na něj a zároveň si šla sednou, ale tak nějak zakopla o svoji nohu nohu a spadla přímo na Natsua. Oba byli celý rudí a zároveň se jeden druhému dívali do očí. Čas se zastavil, ani jeden nedokázal uhnout pohledem. Začali se přibližovat obličeji, když v tom Lucy uslyšela známé hlasy. Rychle od sebe Natsua odstrčila.
"Vypadni vodsaď." špitla, "Holky jsou tady."
"Ale jak se mám dostat pryč?" optal se potichu. Lucy se kolem sebe rozhlédla.
"Hele.." a ukázala na další dveře, "Ty určitě někam vedou."
"To jako fakt?" divil se.
"Jo. Tak vypadni." a rychle mu podala ručník. On rychle vylezl z vody a vběhl do těch dveří. Štěstí bylo, že vedly do klučičí místnosti.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Erza Scarlet Erza Scarlet | E-mail | 23. listopadu 2015 v 19:07 | Reagovat

Fakt super povídka! :33 A udělala by jsi třeba Jerza povídku? :33 (Chtěla bych i Gale ale vim že to neshipuješ..Ale Jerza je pro mě důležitější..:33

2 Aria Aria | 24. listopadu 2015 v 12:10 | Reagovat

Moc skvela ova :) Strsne moc se mi libila :D
Chtela bych dalsi tve povidky :)

3 koudynkaaa koudynkaaa | 3. prosince 2015 v 14:47 | Reagovat

[1]: Děkuju, jsem ráda, že se OVA líbila x333
Jellzu si někdo objednal, takže na ni taky napíšu povídku :)

[2]: Já vím, ale mám toho moc, bohužel, ale jsem ráda, že se líbila CX

4 Asamika Asamika | 22. prosince 2015 v 16:57 | Reagovat

[3]: tu Jerzu jsem si objednala nejspíš já :D

5 koudynkaaa koudynkaaa | 22. prosince 2015 v 22:12 | Reagovat

[4]: Moc se omlouvám, že jsem si v tu chvíli nevzpomněla na jméno, ale psala jsem to na rychlo, protože jsem už dávno měla být někde jinde, takže jsem si nevzpomněla na jméno, moc se omlouvám :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama