Duben 2016

JSEM PŘIJATÁ! 💖

25. dubna 2016 v 15:54 | *koudinkaaa* |  Já a Mé kecy
Tak a je to tady lidi! Přijímačky mám za sebou a... musím říct, se slzami v očích, že jsem přijatá na oba obory. Takže už je po zkouškách a můžu o víkendech psát povídky, na které se můžete těšit!!!

Nemůžu ještě s přesnosí, kam chci víc, ale asi to bude ten asistent zubního technika, protože, to mě asi bude víc bavit.
A víte co, já si myslela, že se nedostanu na toho asistenta, protože jsem docela dost podělala přijímačky, ale na konec mám 55 bodů ze 60, to je prostě úžasný CX, doufám, že se vám taky zadařilo u zkoušek! :)

Zdravotnické lyceum: Byla jsem 3. ze 65. uchazečů
Asistent zubního technika: Byla jsem 3. ze 48. uchazečů

Přijímačky.. QWQ

21. dubna 2016 v 18:37 | *koudinkaaa* |  Já a Mé kecy
Tak a je to tady! Ten den, kdy bych se šla někam hodně daleko zahrabat a zůstala tam do konce života. Jak všichni víte, blíží se přijímačky a já se NEHORÁZNĚ bojím. Už jsem se asi třikrát složila a to tenhle týden a dvakrát ve škole a jo byl to trapas, jednou to dokonce viděla učitelka a dala mi kázání, ale ne takový jako: "Co blbneš?!" ale spíš: "Klárko... nech toho, ty jsi šikovná holka..." a podobně. A dneska jak jsem kreslila o výtvarce tak tam přišla naše učitelka na fyziku a začala si se mnou povídat a podporovat a uklidňovat, že to určitě dám, ale... já se hlavně nejvíc bojím toho, že když se nedostanu tak všechny zklamu.... To mě asi nejvíc trápí.
Nejhorší na tom je, že jsem po sestře a jsem stejně velký stresař jako ona. Mamka mi říkala, že vypadala úplně stejně jak já před přijímačkama.
Plus je, že nedělám scia nebo cermat. Jen test z biologie a tři příklady z matiky. Jak jste pochopili hlásím se na zdrávku, ale na Zdravotnické lyceum a na Asistenta zubního technika, upřímně... ani nevím kam chci víc :/
Ale víte, že na Asistenta zubního technika máme praktický zkoušky? OWO Je to něco jako talentovky a děláme tři disciplíny, které nám vyberou a na jednu tu disciplínu máme 45 minut, podle mě je to málo :(
Tak mi držte zítra a v pondělí palce, ať to dám! :)
A všem, co taky dělají přijímačky přeji hodně HODNĚ štěstí, nestresujte se, protože ten stres je váš největší nepřítel, vím o čem mluvím, zažila jsem to tolikrát. Hodně štěstí, ať se dostanete tam, kam chcete! :)
ZVLÁDNEME TO!!!!!