Červenec 2016

Musíte být v obraze

29. července 2016 v 20:29 | *koudinkaaa* |  Já a Mé kecy
Ahoj lidi.. právě jsem se vrátila z kempu a přečetla jsem si pár(dva) nových komentářů a většinou to bylo toto: "Kdy bude další?", "Už na to čekám dva roky"
Ano vím, že jsem už hodně dlouho nevydala žádnou povídku a to jsem tady psala, že jsem poprvý zažila "ranďění" a takový blbosti okolo toho a chtěla jsem na to napsat povídku, ale zkoušela jsem to napsat hodně detailně a ještě pořád to není hotový, protože se toho stalo fakt hodně a je docela těžký to napsat podrobně. Plus mám v plánu napsat další povídku z mé zkušenosti, protože jsem byla v Bulharsku a tam jsem někoho potkala a blablablabla :D. A ještě mě teď na kempu napadla povídka taky podle zkutečnosti, ale tentokrát podle kamarádky, takže fakt mám nápady a plány, ale........
Ty důvody proč tady nejsem jsou:
1. Byla jsem v devítce a musela jsem se učit na přijímačky a potom ještě na všechny ostatní písemky. Plus v naší škole, skoro všechny akce zařizují a organizují deváťáci.
2. Našla jsem si brigádu, takže teď vždycky když mám čas tak jsem na brigádě a volno mám jen tehdy, když někam jedu, takže to byl ten jeden týden v Bulharsku a teď tenhle týden od soboty do neděle. A to nic nenapíšu, protože budu s kamarádami venku a potom už jdu zase do práce. A to bych chtěla jet s kamarádkou do Krupky na týden
Zase se omlouvám, ale už na tom blogu prakticky nejsem a myslím, že se to ještě zhorší, protože já budu na intru a doma budu jenom na víkend a to se budu učit a nebo budu s rodinou, takže čím dál tím víc přemýšlím, že asi skončím.... ale zatím to není jistý, takže neplašte, ano? :)
Hodím vám sem pár foteček z Bulharska a z kempu ^^